Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon, ha mocskosul szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon, ha mocskosul szerelmes vagyok egy lányba, hányszor kell még?

Figyelt kérdés
...megbántania, megaláznia, átkozottan bunkón viselkednie velem, hogy végre ne szeressem? Hogy végre soha többet ne érezzek iránta semmit? Hányszor kell még bőgnöm férfi létemre, és így elaludni, hányszor kell még vele álmodnom, és úgy felkelni, mint egy mosott szar? Mikor múlnak el ezek a rohadt érzések a lány iránt, ha már féléve tartanak? Megjegyzem, soha nem voltam ilyen "érzelgős", de ez a lány kiakasztott...
2010. jan. 18. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor múlik el, ha találsz valakit aki megérdemel Téged és viszontszeret.
2010. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
idővel elmúlik... eltarthat több éven át is, esetleg ujra meg ujra előjöhet, akármennyire is bunkó veled...
2010. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy hogy tudsz így érezni iránta, ha tényleg ezt teszi veled????

Menj bulizni, ismerkedj, és találsz magadnak egy olyat, aki meg is becsül.

2010. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ezek szerint elég sűrűn találkoztok.meg kéne vele szakítanod minden kapcsolatot.így nem lehet továbblépni.
2010. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az idő minden sebet begyógyít. Nekem is volt egy ilyen komoly szerelmem. legalább 1,5 évig szenvedtem és sírtam miadta... egyszer csak el fog múlni. foglald el magad. keress egy jó hobbit.

tudom ez nem vígasz, de idővel beválik :)

Fel a fejjel :)

L/17

2010. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1. keress vmi elfoglaltságot, kezdj el sportolni, akkor olyan fáradt leszel este, hogy nem lesz időd gondolkodni, egyből bezuhansz az ágyba

2. ha mégegyszer bunkózna veled, akkor mondd meg neki rendesen a magadét, ne kíméld a kis lelkét, az ilyen kis elkényeztetett ...nak nem való más

3. nyiss egy kicsit a világ felé, fogsz találni rendes csajt hidd el :) és akkor már bunkózhat a másik kis ribi, nagyot fog koppanni ha teszel a jeleneteire :)

2010. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Tudod mikor?

Amikor majd egyszer rájön a csaj,hogy hoppá te tényleg szeretted,és vissza akar szerezni a kb. 100. pasija után.Akkor fogod úgy érezni,hogy nem kell.

2010. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Minden elmulik lassan csuppàn idö és akarat kérdése.

De mivel még szereted a lànyt marad az idö ami egy lassabb folyamat és bizony fàjdalmasabb is.

Probàld elfoglalni magad,ha lehet ne piàval !

Ha nem gondolsz rà annyit gyorsabban szabadulsz.

Amig nem szakadtàl el töle teljesen, nem tudsz uj,öszinte partner sem talàlni.

Ezek az àlmok és vàgyodàsok addig fognak gyötörni,amig rà nem jössz erösebb vagy az ézelmeidnél és többet érsz annàl a lànynàl aki eldobott téged.

Sok sikert és remélem a tovàbbi kapcsolataid jobbak lesznek.

2010. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem is belé vagy szerelmes, csak a külsejébe és abba a személyiségbe akit időközben hozzáképzeltél! mert ha ez a csaj bunkó és szemét veled, akkor kizárt, hogy szerelemes légy belé! tudatosítanod kell magadban, hogy nem is belé vagy szerelmes, csak egy olyan lányba, akit te képzeltél el!
2010. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem, nem így van. Az utóbbi időben lett ilyen velem, az a baj, tudom, hogy milyen, igazából...
2010. jan. 18. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!