Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire mocskosul alattomos a legtöbb nő?

Figyelt kérdés

Előre is leszögezem TISZTELET A KIVÉTELNEK, mert tudom hogy vannak.


Viszont azt senki nem vonhatja kétségbe hogy ez ne lenne valós állítás. Nem sírok, mert nem. Ettől függetlenül ez így van. Nem az a baj hogy átvertek állandóan. Az a baj hogy ez az egész életemre kihatással van.


Ha valakit nem szeretsz, miért kell kihasználni teljes egészében az embert, miért kell hitegetni hogy van egy csepp remény is, és miért kell még egy utolsót belerúgni mikor már a földön fekszik. Ez tényleg érdekelne .. Egyszerűen ha bele gondolok soha büdös életben nem tudnék ennyire alacsony szintre süllyedni és egy nő - akinél társadalmi szinteken nagyobb az erkölcsi elvárás - megteszi? Mi az hogy egy, a többségük.


Az hogy nyomós része voltam az életének, és csak úgy eldob ezek után mintha soha semmi nem történt volna köztünk, mintha nem is léteztem volna, az arra utal hogy eddig egy olyan emberért küzdöttem akinek effektíve érzései sincsenek? Vagy ennyire lesz*rt egész végig, ennyire megjátszotta magát?


Tényleg nem értem, nem látom benne a logikát, mármint addig igen hogy kihasznál mert ez jó neki, de az meg milyen ember már? És most itt nem 1 vagy 2 lányról van szó, mert számos nőnél tapasztaltam ezt, és mások. Nem sírok, ne jöjjetek ezzel, viszont bánt hogy még pár éve arra vágytam hogy szeressenek, és a nő számomra valami csodálatos teremtény volt, most meg ott tartok hogy inkább döglök meg egyedül mint sem egy nő mellett, és hogy mennyire gyűlölöm őket, és hogy odaveszett minden "életreményem" azt igen is bánom. Ez az egész, ez miatt van amit leírtam.


(A magam hibáival is tisztában vagyok, ezeknél az eseményeknél, de azok nem változtatnak ezen a helyzeten.)


Nos ... miért?


2013. szept. 26. 18:14
1 2 3 4
 11/40 A. Bundy ***** válasza:
minek bíztál meg valakiben , én még magamban se bízok, így jártál, minek kellett neked megismerned olyanokat akiket úgy tűnik hogy nem ismertél? kemény az élet de ez van, legyél közönbösebb és vadd könnyebben az életet
2013. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

9-es ez teljesen jogos.


Viszont kérdem én. Ha a saját tiszteletem azért "adom fel" mert a lány megér nekem ennyit, akkor én már erkölcstelen vagyok magammal szemben?


Mert ezt aláírom, hogy akkor is futottam egyes lányok után, mikor már minden becsületem oda volt. Azért tettem mert mindig is megakartam "menteni" ezeket a kapcsolatokat. De így csak még jobban fájt.

2013. szept. 26. 18:29
 13/40 anonim ***** válasza:
2013. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy az egyetlen férfi a világon aki feladta a büszkeségét egy nő miatt. Az életben egy dolog fontos és az te vagy.Ha tiszteled magad, a többi jön magától.Egyre kevesebb olyan nő(meg a nőknek férfi) van a világon aki öszintén szeret azért aki vagy.Pont ezért nem ajánlott, hogy arra az 1%ban bizz akivel lehet sose találkozol az életben, de meg van a szabadsagod hogy kivárd, megkeresd.


A legegyszerübb megoldás, hogy nem bizol meg a nőkben, óvatos vagy és lassan lassan engedsz, amig kiderül, hogy megéri vagy nem.Ez az élet, fel kell nőni mindegyikünknek hozzá.

2013. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Az 1. engem igazol.


A másodikat nem teljesen értem hogy jön ide. Max annyira hogy a nők mennyire nem képesek tisztelni senkit és semmit.


A 3. és 4. meg egyáltalán nem igaz rá, nem vagyok képes ilyenekre, tehát ez nem játszik közre az én szituációmban. :)

2013. szept. 26. 18:38
 16/40 A kérdező kommentje:
Kedves 14-es sajna én már erről lekéstem. És igen jöjjünk azzal hogy mert már nem is akarom, ami teljesen jogos is, de kár is tagadni hogy ez annak a következménye ami velem történt.
2013. szept. 26. 18:39
 17/40 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit veszel kihasználásnak, játszadozásnak. Olyan történeteket is olvastam itt, hogy a lány és a fiú barátok lettek, a fiú egy idő után szerelmet vallott, a lány tisztességesen nemet mondott, felajánlotta, hogy szüntessék meg a barátságot, a fiú nem akarta. A fiú később megint próbálkozott, a lány még mindig nem akart többet, erre a lány lett a rossz, hogy "hitegette". Mert a fiú csak abból értett volna, ha a lány gorombán elküldi a fenébe, és szóba sem áll vele.
2013. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, de a cím kétdésre válaszolva- nem tudom, de nem is érdekel, igazából csak azt bánom hogy én vagyok romantikusabb, szerény kedves identitású. Nem pedig érzéketlen mint pár ismerősöm akinek van b.nője.

23f

2013. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Mit mondhatnák, én se vagyok már csupa lelkesedés, meg érdeklődés mikor látok egy szimpatikus nőt valahol.Korral jár, tapasztalatok következménye(ezzel nem szidom a nőket, csak kinyillik az ember csipája pár kapcsolat, viszony, eset után és már nem hisz a mesékben). Ezek az esetek segitenek felnőni, tehát már nem is vagyok akkora áldozat, ha úgy vesszük.Az hogy szemetek a nők az nem igaz, mert egyaránt a férfiakra is sokszor szemetek, felszinesek stb stb.


Nem mondom azt, hogy majd eljön az igazi, vagy hogy változz meg.De az jót tesz bárkinek is, ha tanúl a múltból és tiszteli annyira magát, hogy megóvja magját fölösleges fájdalmaktól a jövőben.Ennyi.Az élet tele van olyan emberekkel, akik sérültek és ezt másokon bosszúlják meg. Te csak meg kell kapd azt, aki kiegyensúlyozott.

2013. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Nem nem ilyen hogy barátságból szerelem dolog. Hanem konkrét randik, de még ne mondjuk ki meg hasonlók, az időhúzás, hiteget hogy úgy érzi ez most komoly, velem teljesen más, mindenben segítem, ettől meg attól mentettem meg, én más vagyok. Aztán eldob másért, megcsal, csak simán eldob. És egyáltalán nem a korrekt dolog, hogy nem és ennyi.
2013. szept. 26. 18:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!