Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszagondolva az életetekre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszagondolva az életetekre, megérte nektek szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Érettebb, negyven feletti emberek véleménye érdekelne. Én a húszas éveim közepén járok, de kezdem belátni, hogy ha szerelmes az ember, előbb utóbb úgyis csak fájdalom lesz belőle. Ezt látom másokon is, de saját tapasztalat is. Néha már fájdalomként indul, de a vége egészen biztosan az. Kezdem már úgy gondolni, hogy jobb ha ezektől távol tartom magam. Ti mit gondoltok, kedves érettebb embere, inkább vesztek vagy nyerek vele, ha mostantól megpróbálok így élni?
2013. szept. 27. 18:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

NEM


23L

2013. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Érdekes, hogy a nagy szerelemmeknek általában nagy fájdalom a vége, de egy átlagos kapcsolatban általában nem olyan boldogok az emberek, mintha nagyon szerelmesek lennének. Fene se érti ezt :)
2013. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
*jav. szerelmeknek
2013. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

1: szerelem: nem

2: nem

3: igen, nagyon is, bár nem vagunk már együtt, de akkor se bánom.

4: a jelenlegi. háát,ellentétes emberek vagyunk,sok a vita..de szeretjük egymást.


összegezve: mindegyikből nyertem valamilen tapasztalatot,ahol a nemet írtam,azért ott is voltak szép pillanatok,amiket azért nem szabad elfeledni,mégha a végeredmény nem is lett jó.

a szerelem elfog találni,ha akarod,ha nem.nem hiszem,hogy ki kellene zárnod.lehet,időnként szenvedsz, de hinni kell abban,hogy minden jó lesz.:) ilyen az élet.

2013. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen rosszul is végződött. Nagyon is megérte! Félek, sosem leszek már igazán szerelmes. 4. éve nem tudok mélyen szerelembe esni egy lányba sem.
2013. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Eddig mindegyik csalódás volt. F26
2013. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
hogyne érte volna meg ... és az az érdekes, hogy a végén az esetleges nagy fájdalomra már nem emlékszem (magára az érzésre), csak a jóra ... és itt nem a szexre gondolok, hanem kis nüansznyi történetekre, hangulatokra
2013. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

09-27 18:37vagyok,

a 4.-et javítanám: egyáltalán nem érte meg,kb csak használt:DD de azért bízom benne,hogy vannak rendes pasik és a sors összehoz egyel:D

2013. okt. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
vannak ;)
2013. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindent a maga helyén kell kezelni. Amíg tart, addig nagyon jó, beteljesült álom, szép a világ, és pusztán az illető jelenléte elég ahhoz, hogy minden rosszat elfeledtessen velem. Ez pedig igazi csoda szerintem. Nem akarnék erről lemondani.

Ha pedig vége, annak oka van, bölcsen tovább kell állni, tanulni a hibákból, a jó emlékeket pedig elraktározni és visszagondolni rá néha.

Persze van, akinek ez nem éri meg, mert a szenvedést semilyen formában se tudja elviselni, ez gondolom egyéni dolog, bár nekem inkább pusztán gyávaságnak, gyengeségnek tűnik, ha valaki így tudatosan elutasítja a dolgot. Ez se normális hozzáállás, és az se, ha valaki minden áron a szerelmet hajkurássza. Ha jön jön, de akkor viszont meg kell ragadni szerintem és élvezni. ;)

Ez kicsit másabb téma, de hasonló: mikor alkoholt iszik az ember, és egész más színben látja a világot, akkor van, hogy kicsit többet iszik a kelleténél, aztán másnap jön a szenvedés, fejfájás... de előtte milyen csodásan telik az este. És később mire fog belőle emlékezni? Bizony, arra, hogy az estéje milyen jó volt, nem pedig hogy milyen rosszul telt a másnap...

És még egy megjegyzés: így is úgyis szenvedni fogsz tőle, mert ha "lemondasz" róla, attól még úgyis beleszeretsz majd valakibe, és ha nem lehetsz vele, az nagy kín ám... :)

2013. okt. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!