Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszagondolva az életetekre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszagondolva az életetekre, megérte nektek szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés
Érettebb, negyven feletti emberek véleménye érdekelne. Én a húszas éveim közepén járok, de kezdem belátni, hogy ha szerelmes az ember, előbb utóbb úgyis csak fájdalom lesz belőle. Ezt látom másokon is, de saját tapasztalat is. Néha már fájdalomként indul, de a vége egészen biztosan az. Kezdem már úgy gondolni, hogy jobb ha ezektől távol tartom magam. Ti mit gondoltok, kedves érettebb embere, inkább vesztek vagy nyerek vele, ha mostantól megpróbálok így élni?
2013. szept. 27. 18:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
ja igen, 23F voltam.
2014. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Három hatalmas csalódás után feladtam. Soha többé szerelem! Untig elég volt! 31/F
2014. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

en is csak 20as eveimbe jarok de valaszolok ha nem gond.

megeri e szerelmesnek lenni? nem.... de nem bantam meg semmit. csalodtam eleget de ha elore tudtam volna hogy mi lesz akkor is ugyanigy csinaltam volna mindent. minden joert meg kell szenvedni, egy rovid bodogsagert is (szerelemert) utolag kell szenvedni hosszu ideig ha igazi volt.a.szerelem...

2014. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!