Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most visszagondolva láttam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most visszagondolva láttam, hogy barátnőm egy fél éve a szakításunkra, talán még akarta a kapcsolatot. Mostmár nem. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Szóval szakitottunk immár x éve, és első ünnepi nap, bombázott levéllel, elkezdtünk kicsit újra beszélgetni, de valamiért abbahagytam. Közben rájöttem, ha találkozunk, esetleg más is lehetett volna újra. Immár szintén egy évre erre, csak egy levelet irt, nem is sms-t. Veszett az ügy? Azóta, lett is valakije azt hiszem.
2013. febr. 24. 17:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha akkor esetleg hiányoztam neki, később is hiányozhatok, vagy csak elszürkül ez a kép?
2013. febr. 24. 17:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Túllépett rajtad. Nekem is volt olyan exem, hogy fél évvel a szakítás után még újrakezdtem volna vele, de ma már nem kéne, nem is érdekel.
2013. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!