Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vagyunk mi,3 srác és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagyunk mi,3 srác és egy csaj. Szaktársak az egyetemen. Mindhármunkkal jóban van a csaj, de szerintem mindegyikünk többet akar tőle. Olyan fura a helyzet, hisz jó barátok vagyunk. Nem lesz ennek jó vége, ugye?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 19:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én értem, de elindulhat valami rivalizálás köztünk... felőlem nem fog de a másik két barátom részéről ki tudja... az egyik szerintem bele van zúgva
2013. szept. 27. 19:47
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Bele fog kavarni és baszarinthatjátok a triumvirátusotok. :D
2013. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ettől félek én is... :( :(
2013. szept. 27. 19:56
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Akkor meg zárjátok ki a rivalizálás lehetőségét. Odamentek hárman a csajhoz, és megkérditek tőle nyíltan. Ennyi. Amúgy egy barát örökké barát marad, ha nem, akkor nem is volt az.
2013. szept. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Francot pontoztok le, ha azt mondom be fog kavarni??? Látszik mennyi tapasztalatotok van ezen a téren, pföj!


Már az is csoda h 3-an megvoltatok jóban-rosszban, kérdező! 4-en már ritka ha működik, főleg ilyen felállásban.

2013. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon jól tudja, hogy mivan és élvezi a helyzetét :) addig húzza az idegeiteket, amíg nem versengtek érte, aztán a végén...amikor már a vér csöpög rólatok, nagy kegyesen kiválaszt valakit, VAGY NEM és röhög a markába :D

bocsi, ez az élet és a nők számítóak

2013. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
15-ös nem pontoztalak le, sztem is igazad van, a kérdés hogyan tegyünk ellene...
2013. szept. 28. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!