Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen ha egy olyan srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen ha egy olyan srác tetszik akinek van barátnője?

Figyelt kérdés

Régebb óta tetszik a srác és nemrég össejött egy lánnyal. Rossz volt nagyon, és nem tudom mit tehetnék. Nem szeretném a csajtól elszeretni a pasit, de ha a legjobbat akarom neki, akkor felejtsem el őt?

16L


2009. nov. 7. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az. reménytelenebb csak akkor lehetne, ha homokos lenne.
2009. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt/van. Csak az a megoldás, ha elfelejted.
2009. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem reménytelen csak csúnya dolog.Képzeld magad a lány helyébe...
2009. nov. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De nagyon nehéz ez az egész...
2009. nov. 7. 16:14
 5/11 anonim ***** válasza:

hát nem reménytelen...

lesz ami lesz

2009. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha elég pofátlan vagy.. de ne legyél...

Megtudnál bízni egy olyan srácban akit te is "elszerettél" vkitől?

2009. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha tényleg nagyon szereted vársz.. gondolj másra.. nekem is ilyenvolt,h volt vki akit nagyon szerettem aztan összejött vkivell... 2 honapig csak ugy beszeltünk mint haverok,nem tudta h szeretem,aztan mikor szakitottak en voltam ott neki,és en vigasztaltam meg... ha erted miregondolok..még mindig együtt vgayok vele..szoval sok sikert.:D 16/L
2009. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem egyaltalan nem az.en is igy voltam.

fugg attol is,hogy ismered-e (jol) a baratnojet.mert ha igen akkor szemetseg elszedni tole es mondj le rola.

beszelegess sokat a fiuval :)

probalj minel oszintebben.tudd meg,hogy komoly-e a dolog:)

ha a fiu is felkeres neha teged,akkor remelhetoleg tetszel neki:)

csak ugyesen

2009. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De nem ismerjük egymást a sráccal, csak néha találkozunk, de olyankor a szívem majd kiugrik a helyéről. Köszönöm szépen:)
2009. nov. 8. 15:50
 10/11 A kérdező kommentje:

Úgy szeretném őt ismerni...úgy vágyom rá!

De mégis ott van a barátnője, és boldog vele...de nem tudom őt elfelejteni. Próbálom, de amint meglátom rögtön csak rá tudok gondolni, és nem megy az hogy más tetszik...:(

2009. nov. 9. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!