Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
NAh szóval van egy fiú akivel 6 hónapig jártam de teljesen bele estem és most nemrég szakítottunk de a suliba minden nap találkozunk..amúgy ha nem látom tök laza vagyok meg minden de ha látom rögtön megkérdezem a barátnőimet hogy jól áll-e a hajam meg ilyenek..ez normális??meg facebookon is írogatunk de azt mondta nem jönne velem össze mégegyszer..most mit csináljak..felejtsem el ha igen akkor hogyan??de járni akarok vele:( meg mindig rá gondolok meg vele álmodok :(
2013. szept. 28. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sokat érek ezzel..xĐ
2013. szept. 28. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
idő.................
2013. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de nagyon rosszul érzem magam :((
2013. szept. 28. 21:57
 5/7 anonim ***** válasza:
miért szakítottatok?
2013. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem mondta:(
2013. szept. 28. 23:36
 7/7 anonim válasza:
attól hogy most ezt mondta lehet hogy késöbb ő fog futni utánad.ha felejteni akarsz akkor belekell szeretned másba vagy pedig idővel elmulik az az érzés hogy veleakarsz lenni de az hosszú és fájdalmas időszak tapasztalatból mondom
2013. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!