Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nagyon gáz? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz? Miért nem mondja el otthon, szerintetek ez megfog változni?

Figyelt kérdés

A barátommal alig 1 hete járunk, és a minap mondta, hogy még nem tudnak rólam otthon... ami elég rosszul esett, mégsem tudom, hogy ennek mi lehet az oka, miért nem mondja el...

Ő 20, én 17 vagyok.

(De sokat törödik velem, stb)


2009. nov. 7. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1 hét?


minek mondaná?

lehet jövöhéten nevedre se fog emlékezni,minek mondaná még az anyjának...

majd ha fél év mulva se tudnak rolad,akkor elgondolkodhatsz...

pasik nem ugy működnek,hogy már az első randit is tudja még a nagyszülő szomszéda is...

2009. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem biztos a kapcsolat minek mondja el?! én is meg szoktam várni az 1 hónapot kb.
2009. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én se szoktam elmondani egy hét után, mert ha mégse lesz belőle semmi akkor mindenki tudja ,hogy felsültem:D
2009. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

azért mert 1hét az még semmi...én pl van h 2hétig járok 1pasival ha mindet elmondanám otthon azthinnék anyuék h vmi kurv@ vagyok...:S

majd úgy 1hónap mulva is ráér:D

NYUGI attól még szerethet:)

16/L

2009. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. :)
2009. nov. 7. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!