Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi ilyen vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem sokszor. Amikor beteg, köhög, majd kiköpi a tüdejét és mondom neki, hogy menjen el a gyógyszertárba gyógyszerért (mert náluk nincs szinte semmi) vagy adok neki én és mondom neki, hogy vegye be, vagy menjen el orvoshoz, akkor azt parancsolgatásnak veszi és azért se csinálja, inkább szenved. A foga is nagyon fájt neki anno, úgy hogy már inkább ki akarta verni, én meg állandóan rágtam a fülét, hogy menjen el fogorvoshoz. Egy év után végre ráerőszakolta magát és elment, de több fogát is ki kell húzni, gyökérkezelni, hidat csinálni, mert nem volt hajlandó hamarabb elmenni. Meg akart venni egy iszonyat gagyi, kínai pulcsit, ami kb 2 mosás után mehetne a kukába, tiszta műanyag volt az egész, erről is lebeszéltem anno. Megsértődött azon, mert ő pedig mondta nekem, hogy menjek el fodrászhoz, én pedig nemet mondtam. Én otthon szoktam magamnak nyírni a frufrum és ritkítani a hajvégeimből ha az töredezett, így nem is szokott lenni semmi baja a hajamnak, amúgy is növesztem. Erre megsértődött, hogy én állandóan dirigálok neki, hogy ezt csinálja, azt csinálja, ezt ne csinálja, stb. De az én részemről ez nem dirigálás, csak jót akarok neki és muszáj erőltetnem dolgokat, mert magától nem csinálná. Még olyan stílusban sem szoktam mondani hogy bántó lenne, max ha már kb 100x mondtam szépen, akkor lehet hogy a 101. kicsit eréjjesebb.


A másik meg, hogy ha nem csinálok neki kaját vagy bármit, amit a szája óhajt, akkor fel van háborodva, hogy lusta vagyok, semmirevaló, fakanalat se tudok fogni a kezemben, stb, pedig ez nem igaz. De ha meg teljesítve vannak ezek a dolgok, az tök természetes neki, és ha felhozom ezt, akkor annyit mond hogy "hát csináltál ebédet, nagy dolog, bárki képes erre". Nagyon fel tud húzni ez.


Másnak is van ilyen pasija vagy csak az enyém ilyen? Lehet valahogy változtatni ezen a viselkedésen, hogy megbecsüljön?



2013. szept. 29. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Hagyad a csudába, - az még hagyján, hogy nem szívesen megy orvoshoz - ez tényleg pasi szokás.

De egy igénytelen senki, aki mégis valamiért többnek képzeli magát. Ő hányszor csinál neked kaját, vagy bármi kedveset?

2013. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyesd tarkón szívlapáttal, akkor majd megtanulja
2013. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csak a bunkóbbja ilyen
2013. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát volt már olyan, hogy ő csinált tükörtojást vagy kajáldából hozott nekem nasit. De ő ezeket a tetteket mindig nagyobb tetteknek képzeli - mert ezeket ő csinálja, nem én. Még adjak hálát annak is hogy ha munka után átjön.
2013. szept. 29. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:

"A másik meg, hogy ha nem csinálok neki kaját vagy bármit, amit a szája óhajt, akkor fel van háborodva, hogy lusta vagyok, semmirevaló, fakanalat se tudok fogni a kezemben, stb, pedig ez nem igaz. De ha meg teljesítve vannak ezek a dolgok, az tök természetes neki, és ha felhozom ezt, akkor annyit mond hogy "hát csináltál ebédet, nagy dolog, bárki képes erre". Nagyon fel tud húzni ez. "


Az ilyen pasikat nem értem, én imádok főzni a barátnőmnek, és Ő mindig odavan, ha meglepem valamivel, ahogyan én is mindig örülök, ha finom vacsora vár idehaza. Ha nem tud főzni, legalább hozhatna valami étteremből, kifőzdéből kaját. Nem vagy a rabszolgája. Különben meg, nem kell mindenkinek csodás szakácsnak lenni, de egy minimális szintű főzés megléte szerintem az életképesség alapja.


Nekem valahogy az jött le, hogy a pasid elég gyerek lelkű, illetve sértődött és makacs. Őszintén, ez nem igazán meglepő, pasiknak tényleg nem megy ritkaság számba. kb. minden harmadik pasi ilyen. Nem igazán életképes, és téged mintha gondozónak tartana.


De nem tetted már fel korábban ezt a kérdést? Olyan déja vu érzésem van.


20/F

2013. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És az ilyeneknek jut barátnő, meg kapcsolat -.-
2013. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os tegyük hozzá hogy az ilyenekkel együtt is maradnak a nők és csak a sírás megy, hogy a pasim ilyen meg olyan, de változtatni luxus, hidd el, jobb ha nem egy olyan nővel vagy együtt, aki az ilyenekkel akarja leélni az életét...


Egyébként nem minden pasi ilyen, csak egy bizonyos réteg, de nem véletlenül vagy vele...

2013. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!