Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy olyan pasival, aki iszonyú helyes, de gyerekes?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 14:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%
Exbarátom ugyanilyen volt; helyes, de agyban kb. ilyen 5 éves szinten mozgott. Én hülye persze szerelmes voltam belé, bár csoda, hogy 1 évig kitartott az egész. Mostani párom, lehet, hogy nem olyan helyes, de kb. százszor jobb, mint az előző volt. Soha, soha többé nem követek el ilyen hibát.
2013. szept. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nálam ez ilyen férfi esélytelen.


Lehet gyerekes nekem azzal bajom nincs, de én gyerekesség alatt azt a kiváncsiságot, lendületet, a világra való rácsodálkozást és örömet értem amit csak egy kisgyerek tud.

Ez teljesen belefér.


Ha viszont úgy gyerekes mint egy hisztis kölyök, akkor ott komoly gondok vannak. Helyes vagy sem, a férfi az legyen férfi. Különben nálam labdába sem rúghat. Gyerekként kezelem.

2013. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
igen, én is az vagyok xd
2014. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!