Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek könnyű szaporodni a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek könnyű szaporodni a mai világban és milyen dolgok könnyítik meg? Miért sok az egyedül élő fiatal?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalat, hogy minél okosabb valaki és minél műveltebb annál kevesebb gyereket vállal (néha egyáltalán nem is vállalnak).

2013. okt. 1. 04:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

De nem fogod fel, hogy nem az érdekel, hogy gazdag-e az illető? :DDD Nem is volt még egy olyan barátom sem, aki egyáltalán dolgozott volna (mind tanult még).

Te pedig akkor is max. luxusprostikat tudnál összeszedni ilyen hozzáállással, ha gazdag lennél. Ki akarna maga mellé egy lelkisérült, frusztrált, előítéletes fazont? Még ha eléd kerülne egy normális nő, azt sem becsülnéd meg, mert nem fognád fel, hogy nem olyan, mint te azt gondolod.

2013. okt. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Leginkább a kisebbségnek könnyű.

Az meg, hogy a nőket nem a pénz érdekli, közönséges hazugság, 17:44. Attól hogy körbeírod, elmaszatolgatod, meg "kimagyarázod", ez tény marad. Aki tele van zsetonnal, érdekes módon ritkán lesz szingli, sőt, jellemzően 4-5 barátnője is van egyszerre. Tehát a válasz: IGEN, lehet pénzzel csajozni. Hogy szeretni fogják-e egymást, az nem tartozik a tárgyhoz.

Normális nő? Oké, mutass egyet nekem, csak ne itt, mert interneten mindenki kivétel, nagyon jól tudjuk.

A mínuszt pedig adtam is kapásból.

2015. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Annak könnyű elsősorban akik kedvezményezettek (pl. buckalakók akiknek alanyi jogon jár lassan minden), illetve azok akik dúsgazdagok, és még az ükunokáik ükunokái is ellesznek az összeharácsolt vagyonból..."disznónak, fösvénynek halála után a haszna".


Az intelligensebb emberek pont azért nem vállalnak sok gyereket, mert egyrészt nem akarják egy ilyen skizofrén elbszott társadalom gondjaira bízni, másrészt tudják jól hogy egy párkapcsolat mennyire deficites dolog és milyen minimális az esély arra, hogy szerető családi körben fog felnőni a kicsike. Elég csak megnézni, az itteni kérdések hány százaléka szól megcsalásról, válásról, meg egymást maró-gyűlölő kényszerházasokról, érdekházasokról. Képzelheted, mit fog tanulni az a gyerek a szüleitől...


#3 én se komálom a buckalakókat, nyugodtan rasszistázz meg nácizz le engem is! Sőt, hogy még nagyobb legyen az orgazmusod, le is pontozhatsz! Hülyegyerek.

2018. aug. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azoknak akiknek az állam biztosítja a feltételeket hozzá. És ezek bizony a cigányok. Nem véletlen hogy ők ilyen szaporák: minél több a purdé, annál több a segíly, a kölyköket meg elküldik lopni, úgyse csukják le soha egyiket se.


"Nektek minden alkalom, kérdés jo egy kis cigányozásra? Mindenröl csak az jut eszetekbe? Még szerencse, hogy nem vagytok rasszisták!"


Ez nem rasszizmus, ez tapasztalat. Akkor is, ha nem bírja a gyomrod.

Ha ennyire vérzik értük a kicsi szíved, fizesd már be helyettem is az adót pls! Semmi kedvem a tankönyveiket, étkeztetésüket, orvosi ellátásukat állnom, egy egész családot kell jóllakatnom. Köszipuszi! Tőlem is kaptad a mínuszt.

2019. szept. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!