Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem éltem ki magam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem éltem ki magam, de szeretnék egy komoly párkapcsolatot, egy jó pár ember miért tanácsoljak azt nekem, hogy először éljem ki magam?

Figyelt kérdés
Szerintem jó nagy hülyeség ez, mert teljesen személyfüggő, de mégis zavar, hogy ezt tanácsolják nekem egy páran, mikor én eléggé hűséges típus vagyok. 23/F
2013. okt. 1. 22:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Akkor én is csak azt tudom neked ajánlani, hogy előbb éld ki magad. De szerintem, előre úgy sem tudod, hogy komoly lesz-e a kapcsolatod. Megismerkedsz egy lánnyal, és majd kiforrja magát. De mindegy, hogy férfi vagy nőröl van szó, én azért először kalandoznék egy kicsit. Sohasem árt ha van viszonyítási alapod. A szex nagyon jó, és minden ember másképp csinálja.
2013. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Jó hát lehet, hogy az első kapcsolatom nem lesz komoly benne van a pakliba, hogy lehet szétválnak az útjaink, de szórakozóhelyekre járni egyéjszakás kalandok miatt nem az én világom, volt mikor erre hajtottam, de sose sikerült, többször próbálkoztam laza kapcsolat miatt, de nem jött össze. Már 23 évesen inkább normálisabb nőkre vágyok, ha libákkal eddig nem jött össze akkor inkább komolyabb tapasztalt nőknél fogok próbálkozni. Amúgy nem rég gyógyultattam ki magamat 3 éves depresszióból, mert elég nagy tragédia ért.
2013. okt. 4. 12:54
 13/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. De hidd el nem vagy egyedül. Kb. 10 éve csak akkor megyek az utcára ha elkerülhetetlen. De nekem már van családom, és nem az életem elején vagyok. Próbálj meg pozitívan gondolkodni. Egy nő rád vár valahol. De meg kell találd. Ehhez ismerkedni kell.
2013. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én sem értettem soha miért jelenti a "kiélem magam" azt, h hogy pasihegyek, nimfománia és könnyűvérűség. Nekem a kiélés őrültségeket, a fiatalság kiélvezését jelenti. Egy jó buli, piálás, flört, drog, bungee jumping, versenymotor például de ezeket lehet a partnerrel együtt is csinálni. Tehát nem kell feltétlenül lepögetni 10 partnert ahhoz, hogy az ember elmondassa, hogy kiélte magát.

Én mindig is úgy voltam vele, hogy örök hűséget szeretnék mint nagyszüleim idejében volt. De sajnos ehhez nem találtam még partnert mert kevés az olyan pasi aki így gondolkodik. De ha rátalálnék egyre semmi pénzért nem engedném el! Nem adom az igazgyöngyöt holmi kavicsokért cserébe. Ha az ember párja elég őrült és hasonló dolgokat szeretnek (pl mindkettőnek a motorozás az életük)akkor együtt is kiélhetik magukat.

25/L

2013. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ja a drogot azt csak úgy füves cigi kipróbálása erejéig gondoltam. Semmi kemény cucc!! :)
2013. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
"partnerrel együtt" de még ott tartunk, hogy neki még nem volt, és most sincs. A füves cigit meg felejtsd el. Pont a drogozás az ami nem tartozik ide. Az éld ki magad, jó értelemben. A drog nem őrültség, az öngyilkosság.
2013. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem most van mar egy tobb mint egy eves kapcsolatom es kb fel eve vagyunk ugy vele h orokre a masik mellett. Nem reg folmerult bennem h nekem is "ki kene elnem magam". Ez alatt nem azt ertem hogy mindenkivel lefekszem de pl kotetlen bulizast ahol azzal flortolok akivel akarok mert nem lenne megcsalas. ennek reszben az az oka h paromnak volt elottem egy masik bnoje nekem meg o sz elso. De nagyon szeretjuk egymast es most, ennyi ido utan vegkepp nem tudjuk elkepzelni az eletet a masik nelkul. En most ugy vagyok vele, hogy kicsit kesobb kellett volna talalkoznunk, vagy nekem elobb massal es utana vele. Biztos hogy nem fogom elhagyni a paromat. Ha a tervezett hazassagig nem merul fel semmilyen szakito ok akkor szerintem utana se fog.

16/l, 19/f (es igen, nagyon fiatalok vagyunk :D )

2013. okt. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egyszer kipróbálni még csak őrültség, abba nem halt bele még senki. Rászokni nem kellene, ez igaz...

De én a cigivel is úgy vagyok, hogy akkor hagyom abba amikor csak akarom tehát a szó szoros értelmében nem mondanám függőnek magam. Csak jól esik párat elszivni néha társaságban, bulikban.

2013. okt. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
De igen. Belehalhat az elsőbe is bárki. Nem egyforma a szervezetünk. Mig az egyik évekig használja a drogokat addig a másik az elsőtöl meghal.
2013. okt. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát végülis volt aki a menstruációba vagy a hajfestésbe is majdnem belehalt mégsem kifejezetten halálosak. De most ennyi erővel autóba se ülj mert sokan meghalnak vele!
2013. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!