Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti egymás után hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti egymás után hányszor írnátok rá egy csajra fészen, ha ő sosem írna rátok (de mindig sokat beszélgetnétek)?

Figyelt kérdés
nyilván aki szerint élőben jobb beszélni mint facebookon, ezért nem használja erre, arra nem vonatkozik a kérdés!
2013. okt. 2. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egyszer
2013. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

ezzel nem tudsz mit kezdeni...


ha nem fojtatja beszélgetést esélytelen akármi is


mert akkor nem folytatja ha nem vagy szimpi neki vagy pedig csak leszar vagy egyéb opció


szóval esetleg élőben de ha ott se folytatja akkor esélytelen az egész

2013. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Megismerkedtem itt gy.k.-n 1 nagyon kedves és szép lánnyal, sokat beszéltünk kb. ébredéstől elalvásig.. 95%ban én kezdeményeztem a beszélgetést... 1 hónap alatt ő 2-3 alkalommal kezdeményezett beszélgetést.. a többit én
2013. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
és lett belőle valami?
2013. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
2. Nem nem folytatja, csak ő nem ír rád. de válaszol ha írsz :D
2013. okt. 2. 22:18
 6/18 anonim ***** válasza:

4. ezt most kitől kérdezted? :DD

3. voltam

2013. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

akk az annyira nem gázos


hívd el valahova


és ha ő is szeretne beszélgetni akkor nem fogtok ANNYIRA kifogyni a témából

2013. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is egy ideig kezdeményezném, pl. pár napig aztán utána szünet várom ír-e aztán ráírok újra utána megint amíg jól esik. Nekem is volt már ilyen, a csak soha sem írt rám. Már fél éve feladtam a dolgot, azóta sem írt :D De már ne is írjon...
2013. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mi az a "fész"?
2013. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként állítom, mivel nekünk kell kezdeményezni, nekünk kell egy kicsit jobban "teperni", mégis úgy vélem, hogy 2-3 alkalomnál többször nem kezdeményezek többet, mert bennem ilyenkor beindul az alábbi néhány gondolat:


"Ha nem ír rám, biztosan nem érdeklem őt."


"Ha nem ír rám, biztos más férfiakkal szívesebben beszélget."


"Ha ráírok, lehet hogy zavarom."


"Ha ráírok, tolakodásnak, nyomulásnak veszi, és a háta közepére se kíván engem."


"Ha ráírok, biztos zaklatásnak fogja venni."


"Ha ráírok, biztos azt hiszi, hogy valami beteges nyomulós aberrált pszichopata vagyok."


Beteges, vagy nem, én személy szerint ezektől a gondolatoktól képtelen vagyok szabadulni. :/

2013. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!