Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti egymás után hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti egymás után hányszor írnátok rá egy csajra fészen, ha ő sosem írna rátok (de mindig sokat beszélgetnétek)?

Figyelt kérdés
nyilván aki szerint élőben jobb beszélni mint facebookon, ezért nem használja erre, arra nem vonatkozik a kérdés!
2013. okt. 2. 22:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :))
2013. okt. 2. 22:40
 12/18 anonim ***** válasza:
0-szor.
2013. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
én nagyon ritkán írok rá fiúra,jobban szeretem,ha a srác keres mert akkor tudom,hogy érdeklem!!:) 16/L
2013. okt. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13-as és a fiú honnan a bánatból tudja, hogy téged is érdekel ha sose kezdeményezel vele beszélgetést? Kérdezzen rá? Mert az eléggé kellemetlen helyzeteket szülhet.
2013. okt. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Először írjon a pasi.Aztán ahogyan fokozatos megy az ismerkedés,akkor egy idő után én is ráírok,hogy érezze a törődést.Egy idő után már kölcsönösen kell,hogy menjen.Nem csak a pasi feladata egyfolytában keresni a nőt,neki is szükséges van ösztönzésre,bátorításra.Ez oda vissza dolog.
2013. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
két-három alkalom után leszrnám magasról
2013. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok egy pasival, hogy csak ő ír rám, de én mobdtam neki, hogy örülnék neki, ha mindig ő írna nekem. Azt nem mondtam el neki, hogy miért, de azért jó így nekem, mert tudom, hogy számítok neki. Mi mindig sokat beszélünk és szerintem nyilvánvaló, hogy tetszik nekem, bár még konkrétan nem mondtam neki. Tudom, hogy örülne ha én is ráírnék, de most meg már nem merek, eddig kb 2-szer írtam neki.

Én egy idő után amúgy sem beszélnék olyannal, aki nem tetszik de nyomul, bár ő ezt nem tudhatja.

Szóval attól, hogy ő nem ír rád, nem jelenti azt, hogy nem jelentesz neki semmit.

Én is most 3 napja azt várom, hogy rám írjon :/

Ugye nem te vagy, akire várok? :D

2013. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
13-as vagyok. Szerintem anélkül is tudok egyértelmű jeleket adni,hogy én írnék rá,meg nyilván ha érdekel akkor fenntartom a beszélgetést
2013. okt. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!