Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme a távkapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a távkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Egy olyan helyzettel állok elétek, ami a távkapcsolatról szól. Szóval kb 1 vagy másfél hete játszok neten a szokásos játékon, és valahogy szimpatikus volt a lány. Elkezdtem vele beszélgetni, és elkértem a skype-ját, és küldött magáról képet, úgyhogy én is neki. El sem tudjátok képzelni mennyire gyönyörű. Elöször csak azt írta hogy szép vagyok, és utána a szememet kezdte dícsérgetni hogy mennyire tetszik neki meg minden, és késöbb vallotta be hogy szerinte helyes vagyok és hogy tetszem neki. És azóta folyton beszélgetünk és hát már azt is megbeszéltük hogy talizunk de azt még nem tudjuk hogy mikor. És most jön a lényeg. Én Székesfehérvár mellett lakom, de ő viszont Győri. És körülbelül 2 óra busszal (forgalomtól függ) és nem tudunk naponta találkozni emiatt. És a barátaim is kérdezgetik, hogy miért nem olyan keresek aki közel is van és naponta láthatom. És mindegyik barátomnak ugyan azt a választ adtam, hogy itt a közelbe is vannak szép és aranyos lányok, de vagy nem jönnének össze velem vagy én velük. És érdekes mert már nem egy lánnyal voltam pont ugyan így. Csak annyi külömbséggel hogy nekik nem tetszettem annyira mint most ennek a lánynak. És a kérdésem viszont az, hogy van értelme a távkapcsolatnak? Végre van egy lány akinek tetszem és össze szeretne velem jönni :) Aminek nagyon örülök. Leginkább olyan emberek véleményére vagyok kiváncsi legyen lány vagy fiú akinek van/volt távkapcsolata és hogy hogy ment, meg ha nem túl bizalmas és személyes akkor miért ment tönkre. A válaszotokat elöre is köszönöm.
2013. okt. 5. 20:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. okt. 7. 01:26
 12/12 anonim ***** válasza:
tldr, de: Van.
2013. okt. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!