Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményeket kérnék: szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket kérnék: szerintetek?

Figyelt kérdés
Valamivel több, mint egy hónapig együtt voltam egy lánnyal. Én 32 éves vagyok, ő 30. Hirtelen indult az egész és mást sem kaptam tőle, hogy rám vágyik, velem akar lenni, imádja hogy kedves vagyok, boldog velem és miattam és az ágyban is rendben voltak a dolgok, ráadásul akármilyen hihetetlen nekem minden téren ő volt az első és ezt tudta is. Átlag heti 1-szer tudtunk együtt lenni sajnos, amit tudtunk, hogy nem sok és mindenképpen több időt akart velem lenni. Egészen az első hófordulónk utáni pár napig rendben volt minden. Majd hirtelen jött nekem azzal, hogy szakítsunk, mert minden kiejtett szavammal, bókommal az exére emlékeztetem és ahelyett, hogy örömet okoznának, amiket mondok a hányinger fogja el. Szakított velem, mert nem érezte fairnek addig ezt folytatni, amíg nem tudja mi van vele, miután őszerinte velem semmi baj nem volt. Kb. 2 és fél hétig az volt, hogy még mindig nem tudja mi van, meg üres érzelmileg és milyen rossz, hogy semmi iránt nem érez semmit. Még szabira is el akart menni, hogy rendezze a dolgait és lezárja végre a múltat, rájöjjön, hogy mi okozza mindezt nála. Ám 2 és fél hét után közölte, hogy már nem akarja, hogy rendbejöjjön köztünk, ami volt és okként annyit mondott, hogy nem hiányzott semmi, ami velem kapcsolatos. Erre pár napra megtudtam, hogy kb. 1 hónapja együtt van egy pasival és már lakást nézegetnek. Kérném mindenki őszinte véleményét, gondolatait. Ha valahol bővítsek, pontosítsak, csak szóljon bárki nyugodtan. Nagyvonalakban foglaltam össze az egészet. Előre is köszönöm!
2013. okt. 5. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok ilyen genny van. Ha mindegyikét kapnék 5 milliót akibe belefutottam ..
2013. okt. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Most elszámoltam 10-ig mielőtt a magyar káromkodás nagy enciklopédiáját beírtam volna ide. Nem lett volna értelme.

Egyszerűen ez a nő egy sunyi ember, és hidd el, most marhára fáj Neked, de inkább jobb, hogy kiderült ez, minthogy már-már komolyabb közös tervek szövögetése után jött volna felszínre. Vannak emberek, helyzetek, akikre/amikre nincsenek szavak...ez olyan....

2013. okt. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hagyd a francba már én is találkoztam ilyennel pedig csak 16 vagyok... sok szerencsét!
2013. okt. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az exe és közted mennyi idő telt el,és ők meddig voltak együtt?
2013. okt. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hmmm, szóval az történt, hogy összejött veled, majd nem sokra rá, veled párhuzamosan egy másik csóka is elkezdte "kezelgetni", de emellett még hülyített téged kb. 1 hónapig. Majd gerinctelen, gyáva módon egy 16 éves szellemi színvonalához illő, tákolt kifogással lelép.

És hogy mindezt tetőzze, a másik csókával még össze is költözik (ami arra utal, hogy masszívan félrekacsintgatott a leányzó, míg veled volt)...


Nekem kb. ennyi lenne a reakcióm, hogy: "Sanyi, hozd a puskát, vadászni megyünk!"

2013. okt. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem adom fel...-nek: Az exével kb. 3 évig voltak együtt úgy, hogy 2-szer ment vissza hozzá, mire idén februárban végleg otthagyta.
2013. okt. 6. 00:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Kísértetiesen hasonlít az én esetemre, három éve pont így jöttem össze egy lánnyal, mire rájöttem, hogy fél éven keresztül színlelt mindent, csupa hazugságra építette a kapcsolatunkat. Flörtölt a pasikkal, én meg ha csak ránéztem az utcán egy lányra, már tiszta idegbeteg volt. Ez csak egy eset volt, sorolhatnám szerintem jövő hét végéig. :D Nem vagy egyedül a problémáddal, rengeteg ilyen moslék k.u.r.v.a szaladgál..
2013. okt. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én véleményem semmit se számít ebben a kérdésben.
2013. okt. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig majd' elepedünk érte. :$
2013. okt. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Princess_of_the_Moon: A te véleményed mi lenne, függetlenül attól, hogy számít-e végül, vagy sem?
2013. okt. 10. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!