Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet-e az ember valaha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e az ember valaha olyan szerelmes mint az elsőnél?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom,16 évesen kezdődött,tartott 20 éves koromig.Oda-vissza elsők voltunk egymásnak,minden téren.Érzelmileg mindent megadtunk egymásnak,rengeteg helyen voltunk,sokat láttunk együtt.Neki köszönhetem,hogy eljutottam a tengerhez,nem is egyszer...Nagyon hálás vagyok ezért Neki.És tiszta szívemből,őszintén,mélyen szerettem Őt.A világon mindennél fontosabb volt Nekem,azt hiszem én is Neki.Aztán elmúlt.Szakítás lett a vége,nem megcsalás miatt,hanem kihűltek az érzelmek.Sok volt nekünk,és azt gondolom ez így van rendjén.Első szerelem múlandó...

Most rátaláltam egy másik fiúra,imádok Vele lenni,nagyon jó együtt,elég komolynak tűnik.Még csak két hónapja vagyunk együtt,érzem,hogy iszonyatosan kötődök hozzá,szeretem Őt és rettenetesen hiányzik,ha nincs velem.De nem érzem azt a mindent elsöprő igazi nagy-nagy lángolást részemről,amit az elsőnél.Bár,ha belegondolok ott is pár hónap után tapasztaltam meg.Eljön majd ez az érzés?Vagy tényleg nincs még egy olyan szerelem mint az első?Tapasztalatokat szeretnék,Ti,hogyan látjátok?

Köszönöm.L/20


2009. nov. 9. 11:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
naná. énmost sokkal szerelemesebb vagyok, min az elsőnél. sőt...elsőnél mostmár kitudom jelenteni h nemis voltam szerelmes. idővel ugyanis az ember rájön h mi is az igaz szerelem, és az amit 15-16 évesen érzett, az nemazvolt.
2009. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Az első örök emlék marad, de ez nem azt jelenti, hogy ne lehetne a későbbiekben akár ennél nagyonn szerelem is!
2009. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én az első nagy szerelem után azt hittem nem lesz mégegy olyan. Ezt elfogadtam természetesmek, hogy az első valami nagyon nagy dolog. Aztán később jött egy hasonlóan intenzív nagy szerelem. Aztán az is véget ért. A mostani kapcsolatom kevéssé intenzív, de boldog, kiegyensúlyozott.

31F

2009. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Minden kapcsolat emberfüggő és két egyforma eset nincs. Mondják az okosok. Nekem 4 éves kapcsolatom volt, több mint 2 éve lett vége, de hiszem hogy senkivel nem lesz már olyan. Nem is tolonganak az alanyok, de annyira nem érzem azt mással, ha van is... Szerintem van olyan embertípus vagy szerelem, amit nem lehet elfelejteni. Már a 2 év alatt hittem azt, hogy minden oké, de nem. Megjegyzem, lezáratlan, hirtelen szakítás volt a részéről. Ma írtam smst hogy olyan, mintha tegnap történt volna...30/F
2014. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!