Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet olyan ember, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan ember, akinek azért nem lesz SOHA normális párkapcsolata, mert egyszerűen senkibe nem vált ki vonzalmat, kémiát stb?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 21:21
1 2 3 4
 31/35 Noydra ***** válasza:
Lehet, hogy csak tartotta szegényeknek, mert már nem találták meg a wc előtt dülöngélve :D
2013. okt. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 LeftBehind ***** válasza:
Azért a naivitásnak is vannak határai és már így is túlléptük őket.
2013. okt. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Noydra ***** válasza:
Hát nem is gondoltam komolyan :D
2013. okt. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 LeftBehind ***** válasza:
OK,bocs. Késő van.
2013. okt. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Lehetségesnek tartom, hogy létezhet. 27 éves vagyok, sosem volt barátnőm, 1 percig sem vonzódott hozzám senki. Én hiába többekhez, viszonzás, vagy jel soha nem volt. "Barát, haver" az persze lettem/lehettem, több soha. Úgyhogy gondolom igen, van olyan aki nem tetszik senkinek, kémiailag vagy mit tudom én. :D
2014. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!