Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom úgy érzem h nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom úgy érzem h nem szeret engem, hiába mondja egyáltalán nem érzem és a barátai fontosabbak nálam, vagyis ezt vettem észre. Most szakítsak vele? Vagy adjak neki megint esélyt?

Figyelt kérdés
Mindig ígérget és sokszor veszekszünk. Viszont már adtam neki nem egy lehetőséget h megváltozzon de alig látom a javulást. És minden nap sírok miatta mert megterhel lelkileg.
2009. okt. 24. 23:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy szeret, nem mondani, hanem gyakorolni kell. Ha nem te vagy neki az első, hanem a barátok, bizony érzelmi hátrányban vagy. Keress inkább egy olyan fiut, akinek te leszel a legfontosabb. Ne sirdogálj, egyik sem érdemli meg, inkább hozd meg a visszavonhatatlan döntésedet.Hagyd őt a haverokra!
2009. okt. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm és teljesen igazad van!!!!
2009. okt. 24. 23:18
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

A fiatal pasik olyanok, mint a farkasok... Falkákban járnak mindenhová, megvédik egymást... Ha ettől el akarod őt szakítani, kemény meccsnek nézel elébe...:)

Egyedül nem lehet nagy a szája, senki nem fog mögötte állni a bajban. Gondolok itt pl a disco, éjszakai bulizó helyekre. A barátnője az embernek mindig változhat, viszont igaz barátokból nagyon kevés akad az életben. Beszélj vele, juthattok düllőre, de ne várj tőle olyasmit el, hogy a barátait hanyagolja miattad. Azzal csak sarokba szorítanád...

-ReapeR-23/F

2009. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Régen nekem is rosszul esett, hogy a párom pl. először mindig a haverokkal találkozott, aztán jöttem én. Rengeteget veszekedtünk emiatt. De aztán rá kellett jönnöm, hogy nem sajátíthatom ki magamnak és kell hogy legyen saját élete is.

Ha a párod amúgy veled is rendesen találkozik a haverok mellett, akkor szerintem neked sincs okod haragudni rá.

Persze nem ismerem a ti helyzeteteket. De remélem minden megoldódik. :)

2009. okt. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
pontosan így voltam én is, és 1 hónapig csak veszekedtünk, aztán szépen lassan én is a haverokhoz csapódtam, és ha bulizni külön is járunk, de például meccset együtt nézünk...
2009. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát velem alig foglalkozik csak a BARÁTOK vagyis egy barát és annyira vele van meg róla beszél meg mindenhol vele a képek h már azt hiszem h más nemet szeret:S
2009. okt. 25. 12:07
 7/13 A kérdező kommentje:

ÉN üzenete:

*akkor miért van vipen meg iwiw-en az h egyedülálló:(?            

Fiúm üzenete:

*én nemfoglalkozok ien kis aproságokkal:S

Én üzenete:

* oké            

Fiúm üzenete:

*most az mér zavar téged?:S

Én üzenete:

* nem zavar csak kérdeztem        


ja és tegyem hozzá most leszünk 16 hónaposok és még mindig ez van kint neki lehet h túl reagálom de nekem ez fáj.    

2009. okt. 25. 13:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ici-picit túlreagálod. Az én barátomnak is az van kiírva, hogy egyedülálló, de tudom, hogy mennyire nem érdekli őt a myvip meg ehhez hasonlók. Én nem is szóltam érte. Ez nem lényeg. Az a lényeg, hogy téged szeressen.
2009. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem jó érzés az, ha hanyagolnak, főleg ha neked ő az első mindig. Én is voltam ilyen helyzetben, és csak időlegesen oldódott meg a probléma.(mindig 1-2 hónapig jó volt minden, aztán folytatta tovább).

A barátomnak is nagyon fontosak a barátai, de meg tudjuk már szerencsére oldani, hogy ne legyen sértődés, pl együtt megyünk bulizni néha.

Nálad mondjuk teljesen más, mert 1 barátjáért van "oda". KÉrdezz rá, hogy miért van ez, mi itt nagyon nem tudjuk megmondani, hogy szeret e téged, vagy nem, tőle kell megkérdezned és őszintén megbeszélnetek. Ha elmondod neki, hogy ez neked fáj és rosszul esik, akkor ha szeret, akkor fog változtatni. Sok sikert! :)

2009. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó kommentjeidet olvasva azt látom, hogy sajnos te vagy a legkevésbbé fontos ennek a fiunak. Még a közösségi oldalakon is kalózkodik? Ez már tényleg sok/k! És igazából füllent is, hiszen nem egyedülálló. Te teljes mértékben szeretnél a párja lenni, ő pedig csak egy kicsit. Addig, ameddig neki jól esik. Így teljesen felesleges valaki mellett lehorgonyozni. Hidd el, egy igazi párkapcsolat nem ilyen. Nem érdemli meg, hogy nap-mint nap sirdogálj és emésszed magad. Én a helyedben egyszerűen elhagynám. Vennék egy nagy levegőt és becsuknám magam mögött az ajtót. Ezt érdemelné.
2009. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!