Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segítsek a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a barátnőmnek teljesen vagy legalább jobban ellazulni? (többi lent)

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyok együtt a szóban forgó leányzóval aki még szűz. Nem a szeretkezést akarom siettetni. Állítólag gyerekkorában is nagyon szégyenlős volt de 3 hónap után nem értem miért nem engedi hogy megcsókoljam és már attól teljesen zavarba jön ha véletlenül hozzáérek. Szinte már "le kell támadnom" ha megakarom csókolni pedig tudom/látom hogy Ő is akarja. Mit kéne tennem hogy feloldódjon vagy egyáltalán mi velem a gond? Túl nyomulós vagyok?
2013. okt. 10. 18:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10-es és ha esetleg kiderülne hogy a házasságig nem akarna lefeküdni senkivel attól még mutassam ki hogy mennyire kívánom vagy ne? Ha nem mutatom ki nem fogja azt hinni hogy megcsalom? És ha kimutatom nem ilyedne meg?
2013. okt. 10. 19:07
 12/15 anonim ***** válasza:
Muszáj megbeszélned vele... mi csak tippelhetünk.
2013. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
És mikor? Már holnap? Inkább este vagy délelőtt/délután? Nagyon nem szeretném elveszíteni. :/ Szörnyen rettegek hogy elszúrom valahogy. Régen sokszor voltak dühkitöréseim ez azóta barátnőmnek hála rengeteget változott de nem tudom mit csinálnék ha mégis ordibálni kezdenék vele.
2013. okt. 10. 19:35
 14/15 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy mikor akarod, nekünk nem sürgős. :) Igazából Te ismered igazán a barátnődet, mi csak lehetőségeket mondunk.
2013. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi lett? :D
2018. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!