Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsolnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, egy szórakozóhelyen láttam meg néhány hónapja, nagyon szimpatikus nekem. Elég sokszor szemezünk, rám mosolyog, ismeretlenül is köszön. Lehet nem akar semmit tőlem(?), vagy csak egyszerűen félénk. Nem stíröli a csajokat, nem flörtölget, sőt...igazából még egyetlen nő közelében sem láttam még. Pedig egy igazán helyes, jóképű férfiról van szó. Tehát nem egy szoknyapecér. :)

A problémám pedig a következő: Szeretném, ha kezdeményezne, ha egyáltalán akar valamit.

Nagyon össze vagyok zavarodva, és őszintén bevallom, hogy iszonyatosan félénk vagyok. Pedig annyiszor elterveztem már, hogy odamegyek hozzá, és megismerkedem vele, de amikor meglátom Őt, akkor egyszerűen elhagy minden erőm, remegni kezdek, de emellett valami nagyon jó érzés kerít hatalmába.(lehet kicsit belezúgtam?-nem tudom...)

Mit tegyek?? Hogyan deríthetném ki, hogy tetszem e neki? Hogyan szánjam rá magam bármire is? nagyon rettegek a visszautasítástól :( ...

20/N


2009. nov. 10. 00:39
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam... És rá kellett jönnöm, hogy Ő túl jó hozzám.

nagyon jóképű, tipikus "jófiús" külsővel. az ilyen pasinak biztos vannak igényei a nőkkel szemben. Inkább megpróbálom valahogy elfelejteni... :( (bár nem lesz könnyű...)

2009. dec. 3. 17:08
 22/31 anonim ***** válasza:

Beszéltél egyáltalán vele? Nem gondoltál arra, hogy te is ugyanúgy tetszel neki? Ne legyél ilyen...bátraké a szerencse! Próbáld meg!


(*)

2009. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam meg...tudom, gyáva nyúl vagyok!!! :S

úgy érzem, hogy még össze kell szednem magam...

És most nem vagyok a legjobb passzban, tegnap nagyon nagyot csalódtam a legjobb(nak hitt) barátnőmben... :(

Így aztán esély sincs, hogy a közeljövőben láthatom még egyszer a srácot, mert mindig ezzel a barátnőmmel mentem arra a szórakozóhelyre, és ő konkrétan egy f@sz miatt hanyagol engem... :( Részemről vége a barátságnak!!!

2009. dec. 12. 13:28
 24/31 anonim ***** válasza:

Nem szabad így felfogni! Se a barátságot se a srác dolgot! Gondolj bele ha ebszélnél a sráccal nem kellene egyedül menned...mehetnél vele...:)


(*)

2009. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

ŐŐŐŐŐ...na ez az...a srác zenész...ha megyek bulizni, akkor ő a színpadon tartózkodik legtöbbször... :)

de mivel most már kezdem magam összeszedni, ezért újra tervbe van véve, hogy írok a srácnak :)

de szerintem ünnepek után csak ...

Ma hajnalban újra ráébredtem, hogy totál bele vagyok hullva a srácba! :) (L) és nem tudom elfelejteni! :)

2009. dec. 21. 01:06
 26/31 anonim ***** válasza:

Nah...ez a helyes hozzáállás! :)

Majd meséld el hogy mi volt! :)


(*)

2009. dec. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Írtam neki... 3 órája elolvasta a levelet és még egy sort sem írt... :'( pedig karácsonyi üdvözletet is írtam , de annyit sem írt, hogy köszi, vagy valami...

nem írtam semmi bántót, csak hogy szívesen beszélnék majd vele személyesen is ha alkalom adódik rá, persze csak ha nincs ellen kifogása...

de hogy erre semmit sem reagált... :S tök ciki...most azonnal élve elásnám magam!!!!! :S :( többet nem akarok a szeme elé kerülni!! nem tudnék a szemébe nézni... :S


ennyi...asszem felhagyok az ilyesféle kezdeményezéssel... :S

2009. dec. 25. 18:44
 28/31 A kérdező kommentje:
válaszolt!!... :) majd később mesélek még :):):)
2009. dec. 26. 19:09
 29/31 anonim ***** válasza:

Nah, tök jó, hogy válaszolt! :) Akkor majd várom a beszámolót! :)


(*)

2009. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

nagyjából felvázoltam, mit írtam neki, nem akartam ráhajtani durván, semmi konkrétumot nem akartam neki írni. csak hogy beszélgetni szeretnék vele személyesen. Másnap válaszolt csak... (ez nem tudom, jelent e valami rosszat, vagy csak egyszerűen nem volt ideje vagy kedve azonnal válaszolni?) na a lényeg ,hogy ő is kellemes ünnepeket kívánt, válaszolt a feltett kérdéseimre, és a végén azt írta, hogy semmi akadálya, hogy személyesen is beszéljünk! :) örültem, hogy egyáltalán válaszolt, és hogy nem volt elutasító. most pedig várom az alkalmat, hogy újra lássam, és beszélhessek vele néhány szót. De most már igazából tőle várom, hogy tegye meg a lépést.

Remélem sikerrel járok... bár kicsit félek, de ha már eddig eljutottam ennyi kínlódás után, akkor semmiképp sem hagyom félben az ügyet! :)

Köszönöm az eddigi összes segítséget és tanácsot!

Üdv! :)

2009. dec. 29. 01:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!