Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsolnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, egy szórakozóhelyen láttam meg néhány hónapja, nagyon szimpatikus nekem. Elég sokszor szemezünk, rám mosolyog, ismeretlenül is köszön. Lehet nem akar semmit tőlem(?), vagy csak egyszerűen félénk. Nem stíröli a csajokat, nem flörtölget, sőt...igazából még egyetlen nő közelében sem láttam még. Pedig egy igazán helyes, jóképű férfiról van szó. Tehát nem egy szoknyapecér. :)

A problémám pedig a következő: Szeretném, ha kezdeményezne, ha egyáltalán akar valamit.

Nagyon össze vagyok zavarodva, és őszintén bevallom, hogy iszonyatosan félénk vagyok. Pedig annyiszor elterveztem már, hogy odamegyek hozzá, és megismerkedem vele, de amikor meglátom Őt, akkor egyszerűen elhagy minden erőm, remegni kezdek, de emellett valami nagyon jó érzés kerít hatalmába.(lehet kicsit belezúgtam?-nem tudom...)

Mit tegyek?? Hogyan deríthetném ki, hogy tetszem e neki? Hogyan szánjam rá magam bármire is? nagyon rettegek a visszautasítástól :( ...

20/N


2009. nov. 10. 00:39
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem jelent semmit, hogy csak másnap írt vissza! :) Nekem is volt olyan hogy a srác nem írt vissza a levelemre azonnal, vagy egyáltalán nem is írt, csak másnap egy teljesen más levelet. :D Most meg ő a párom... A fiúk szerintem szeretik elfelejteni, hogy válaszolni is illik a levelekre. :D Persze ez nem mindig van így. :) Tehát ez tényleg nem jelent semmit. Nagyon szurkolok, hogy sikeres legyen a találkozó! :)


(*)

2009. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!