Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsolnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, egy szórakozóhelyen láttam meg néhány hónapja, nagyon szimpatikus nekem. Elég sokszor szemezünk, rám mosolyog, ismeretlenül is köszön. Lehet nem akar semmit tőlem(?), vagy csak egyszerűen félénk. Nem stíröli a csajokat, nem flörtölget, sőt...igazából még egyetlen nő közelében sem láttam még. Pedig egy igazán helyes, jóképű férfiról van szó. Tehát nem egy szoknyapecér. :)

A problémám pedig a következő: Szeretném, ha kezdeményezne, ha egyáltalán akar valamit.

Nagyon össze vagyok zavarodva, és őszintén bevallom, hogy iszonyatosan félénk vagyok. Pedig annyiszor elterveztem már, hogy odamegyek hozzá, és megismerkedem vele, de amikor meglátom Őt, akkor egyszerűen elhagy minden erőm, remegni kezdek, de emellett valami nagyon jó érzés kerít hatalmába.(lehet kicsit belezúgtam?-nem tudom...)

Mit tegyek?? Hogyan deríthetném ki, hogy tetszem e neki? Hogyan szánjam rá magam bármire is? nagyon rettegek a visszautasítástól :( ...

20/N


2009. nov. 10. 00:39
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Korrekt indok :D ez meg sem fordult a fejemben! :)

Köszi szépen!

Esetleg van még valamilyen ötleted, hogy hogyan lehetne Hozzá közelebb kerülni mindenféle feltűnés nélkül? Esetleg valamilyen téma, hogy mivel lehetne indítani beszélgetést?

2009. nov. 11. 22:33
 12/31 anonim ***** válasza:

Szia!:) Én irkáltam az előzőeket is... Hááát... nem is tudom. :D Igazából minden a helyzettől függ. :D Ha valamilyen szórakozóhelyen vagytok akkor, akkor esetleg a pultnál mellé sodródsz "véletlenül". Nem figyelsz oda, és teljesen véletlenül "megütöd" vagy beleütközöl ilyesmi, bocsánatot kérsz, aztán bemutatkozhatsz. :D És szerintem az a legjobb ha elmondod neki hogy már észrevetted őt korábban is, és milyen szerencsés véletlen hogy épp beleütköztél. :D Igazából nagyon sok lehetőséged van. Csak egy kis furfang kell a dolgokhoz. :D De ha van valami más ötleted, hogy hol szeretnéd vagy hogy akkor abban is segíthetek, ha tudok. :)

(*)

2009. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Szia!

Még egy kérdés, aztán nem zaklatok senkit ezzel az egésszel! :D (vagy ki tudja...) :P

Szóval az a helyzet, hogy jelöltem iwiwen, Ő visszaigazolt :)))) és arra gondoltam, hogy esetleg ott írnék neki néhány sort(bár gőzöm sincs, hogy igazából mit is írhatnék) :P ...tudom, hogy ezt mindenki lefúúújolja, de mivel még soha sem kezdeményeztem, ezért ez egy kezdőlépésnek megtenné...vagy nem? Személyesen, élőben persze más a hatás, de nem akarok beégni. :S és mivel szinte sosem látom egyedül (mindig a haverjaival lófrál), ezért nem lenne könnyű Vele csak úgy privát beszélgetésbe kezdeni. vagy esetleg erre a "problémára" is várok megoldást, hogy hogyan lehetne feltűnés nélkül "kirángatni" a barátai közül?!

(már most bocsánatot kérek, hogy ilyen problémás vagyok, de nem akarom ezt a srácot elpuskázni...)

ja, és köszönöm a válaszokat, szerintem mindnek nagy hasznát fogom venni a későbbiekben!! :)

2009. nov. 13. 22:12
 14/31 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok a hűséges válaszolód! :) Nyugodtan zaklathatsz, én nagyon szívesen segítek Neked! :D Nem gáz ez az iwiw dolog, kezdő lépésnek megteszi. Főleg hogy nem szakad el a barátaitól. Írhatnál neki egy olyan üzenetet mondjuk, hogy:

Szia! Tudom hogy mi még személyesen nem ismerjük egymást, de nagyon sokszor láttalak már "azon a szórakozóhelyen", és nagyon szimpatikus vagy nekem/tetszel (egyéb variációk, ami jobban tetszik). Arra gondoltam, hogy ha van kedved megismerkedhetnénk közelebbről is. :) Esetleg összefuthatnánk "azon a helyen ekkor és akkor". :D Várom a válaszod.


Nah és ez szerintem teljesen jó, hiszen nem nyomulós, és megadod neki a lehetőséget hogy nemet mondjon. Ha te is tetszel neki akkor úgyis válaszol, hogy oké vagy most nem jó de legközelebb és megbeszélhettek egy új időpontot. Ha nem akarja azt megmondja majd őszintén, hiszen nem ismer nem kell attól tartania hogy megbánt.

Remélem beszámolsz nekem a fejleményekről! :D Nagyon kíváncsi vagyok már, és persze szorítok érted! :D

(*)

2009. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :) Majd összeszedem minden bátorságomat, és megteszem a lépést, de addig még átgondolom párszor! :)

Mindenképp beszámolok a fejleményekről! :)

További szép hétvégét!

és köszönöm még egyszer!

2009. nov. 14. 19:11
 16/31 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! :) Várni fogom, amúgy a srác hány éves? :)



(*)

2009. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
24
2009. nov. 14. 23:28
 18/31 anonim ***** válasza:

Na, akkor szerintem bátor lesz, csak a kezdő lökést kell neki megadni! :)


(*)

2009. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
hááát...nagyon remélem... :)
2009. nov. 16. 21:29
 20/31 anonim ***** válasza:

Nah jól van akkor várom a fejleményeket! :)


(*)

2009. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!