Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki, ha egy fiú sír nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha egy fiú sír nem testi fájdalom, hanem lelki, szerelmi bánat/csalódás miatt?

Figyelt kérdés
2008. júl. 5. 23:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nemtől föggetlenül a férfiak/fiúk is szoktak sírni, max nem nyilvánosan..legjobb ha nem sírsz a haverok előtt, mert bár ez természetes de nem hinném, hogy jónéven vennék.Viszont ha fáj a szíved egy lány miatt, esetleg a már nem bírod és a lány előtt sírsz az szerintem nem ciki hanem onnan látja azt, hogy mennyire szereted.Szóval cikinek nem ciki de kevésbée tartanak majd keménynek a többiek-ha fiatal vagy akkor meg csúfolhatnak is.
2008. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
93%
Én 19 éves fiú vagyok mások előtt nem szoktam sírni.Nem mutattam soha. De ha egyedül voltam a szobába, azért elejtettem egy-két könnycseppet. Amúgy ha sírsz az csak jót jelent, hogy tudsz valaki iránt érezni komoly érzéseket. Egyébként nincs olyan ember, aki ne sírna néha :)
2008. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
A szerelem nem csak női tulajdonság,ahogy a sírás sem az és a pasiknak is vannak érzéseik.Szerintem nincs is olyan ember aki ne sírt volna már emiatt,amikor senki sem látta...
2008. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Azt jelenti tudsz szeretni és van lelked:)-első hozzászóló
2008. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
az a ciki, hogy a mai férfi ideállt úgy állítják be, hogy csak az a férfias, akkor rezzenéstelenül megy a saját feje után. Igenis hagyni kell, hogy az érzéseink is szerepe legyen. Nekem kifejezetten megható, hogy látom a páromat elérzékenyülve is néha.
2008. júl. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
szerintem egyáltalán nem gond, ha néha sírsz, mert szomorú vagy, esetleg meghatódtál valami miatt. sajnos a közvélemény úgy tartja, hogy a pasiknak nem szabad sírni, mert keménynek kell mutatkozniuk, de az csak jó, ha ki tudod mutatni az érzéseidet, akár ilyen módon is. a nők szeretik az érzékeny lelkü pasikat. :)
2008. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem ciki, én is sírtam már nő miatt, persze nem mások előtt. Nekem be is szólt az aktuális nő a szakítás előtt, hogy mennyire rohadtul égő már hogy sírok... Leszartam, beimplantáltam a csajt a sarokba :D Ne érdekeljen, hogy ki mit gondol. Nyugodtan sírj csak,ha úgy érzed, hogy kell.
2008. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
implantáltad?:D
2008. júl. 6. 20:39
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Beimplantáltam bizony a szomba bal hátsó sarkába. Egyúttal megbizonyosodtam a szobám masszív felépítéséről, és hogy nem spóroltuk ki a nyersanyagot. Úgy visszapattant a falról, mint kezdő csillagkapus az energiapajzsról. Sok lesz már a szöveg, tudom :)


Komolyra ferdítve, izé, fordítva a szót.

Sírj csak, aki meg azt mondja, hogy ciki/égő/fúú de szar vagy, azt küldd el csalánt legelni :)

2008. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok,és szerintem egyáltalán nem tartjuk buzisnak,v elfogadhatatlannak azt,ha egy fiú sír.így látszik belőletek h igazi,érző emberek vagytok.p u s s y;)
2008. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!