Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehetséges az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges az, hogy egy fiú, és egy lány közt csak barátság legyen és nem több?

Figyelt kérdés
Kamaszkorúakról van szó.
2013. okt. 14. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, lehetséges :)
2013. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges.
2013. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kamaszoknál is? Úgy, hogy egyik sem érez többet?
2013. okt. 14. 18:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen is.
2013. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, sőt több példát is láttam már rá. Attól, hogy az egyik többet érez, még nem jelenti azt, hogy át is kell lépnie a barátság határát.
2013. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hát lehetséges nagyon is.Bár néha azért az eggyik bele szeret a másikba:)
2013. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, még ha mások azt is mondják hogy nem. Nekem vannak fiú barátaim de 110%-ra állítom hogy sem én sem ők nem éreznek többet barátságnál.
2013. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van hát nekem rokon lett osztálytársam szóval ez lehetséges
2013. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 23, tehát nem ma jártam gimibe. :D Volt két nagyon-nagyon jó fiúbarátom akkor, és biztos voltam benne, hogy mindkettőjükkel tényleg csak barátságról van szó. Na, ebből immáron 8 év alatt az lett, hogy az egyikbe én szerettem bele, a másik meg belém. :/ Szóval, szerintem lehet csak barátság, de csak egy ideig, előbb-utóbb, mégha évek múlva is, de vmelyik oldalról sztem mindig több lesz.
2013. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet, de velem (velünk) például így volt:

Barátok lettünk, majd

együtt voltunk szűk 2 hónapig.

Ő szakított velem, tehát ismét csak barátok lettünk (majdnem 2 évig).

És most nemrég barátok lettünk extrákkal.

Ez az egész bő 2 és fél év alatt történt. Én az első naptól fogva szerelmes vagyok belé, de az érzés nem kölcsönös...ez van, ezt kell szeretni.


21/F

2013. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!