Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyes a nőgyógyás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyes a nőgyógyászommal kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 08:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

szerelem?? válj el!


az orvosnak pedig ez tilos, etikátlan

2013. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Már

nem válok el mert a gyermekek és az évek össze kötnek

a férjemmel kihez hozzá mentem mert azt gondoltam szerelem!

De sajnos tévedtem mert mikor negyedik gyermekem meg született akkor vettem észre hogy szerelmes vagyok és orvosomtól kérdeztem rá hogy igen szerelmes vagyok bele.

2013. okt. 15. 11:06
 13/24 A kérdező kommentje:
És nem etikátlan mert kapcsolatunk meg járta az orvosi kamarát is és azt mondták nem attól függ ki mien pozícióban van hanem hogy emberek vagyunk és közben Nő és férfi
2013. okt. 15. 11:09
 14/24 anonim ***** válasza:

:D


A kamara már tudja, a férjed meg nem? Mese.

2013. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ez egy 13 éves kiscsitri kérdése, ne legyetek már hülyék!
2013. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
58%
Ez a baj az összes csajjal nem képesek megbeszélni a férjükkel vagy pasijukkal ha valami problémájuk van velük , ha nem jó a férjed az ágyban akkor beszéld meg vele ,és ha utána se javul a helyzet akkor válj el nem megcsalni kell a másikat, a gyerek meg nem magyarázat ,ha annyira normális az az orvos akkor a gyerekedet is elfogadja ,nem csak arra kellesz neki hogy legyen kit dugnia ,de gondolom azért jól jön a férjed pénze igaz?:) arra jó hogy a pénzét költsd ha már másra nem is:D szépek vagytok ti nők mondhatom:)
2013. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Egy nem vagyok 13 éves Kettő férjem tud róla volt is ebből balhé és nem érdekelnek az anyagiak Három 2004 ben kétszer kérte meg az orvosom a kezem ! és már először rá kérdeztem

a gyermekeimre és azt felelte ha egy férfi szeret egy nőt akkor a gyermekek is vele járnak és elfogadja őket.

2013. okt. 15. 11:20
 18/24 anonim ***** válasza:
2004-ben?:D Jó régóta húzzátok gondolom már párszor felfeküdtél úgyis a vizsgáló ágyra hogy a doki is rajtad volt:D és így képes vagy utána a férjed elé állni? ha meg ennyire helyes dolognak tartod amit csinálsz miért teszel fel ilyen kérdést? már meg is válaszoltad magadnak:) úgyis minden választ,tanácsot elutasítasz úgyhogy tök felesleges itt kérdezgetni:)
2013. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
10 éve csináljátok, minek teszel fel kérdést?
2013. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Je Veux ***** válasza:
Szerintem pedig egy férjezett 4 gyermekes "nő" nem fogalmaz így. A 15 éves suttyó csitrik stílusa ez.
2013. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!