Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Beleszerettem a párom öccsébe.

Figyelt kérdés

Régebb óta tetszik nekem a sógorom, de ma beleszerettem.

Itt volt segített a páromnak, sokat beszélgettünk persze nem kettőnkről. Neki van két gyereke így nemigazán lehet köztünk semmi.


2013. okt. 15. 14:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
7-es ez tetszett. zöldeltelek :) félelmetes mennyire buta emberek vannak.. Az ilyeneknek ingyen kellene a kötelet adni.
2013. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
"Azért mert ma voltam vele kettesben." Bocs, de te is egy amatör lehetsz:) Azért mert kettesben vagy valakivel még nem ismered, föleg elsöre. Nevetséges.
2013. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Családban marad.
2013. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mások felett pàlcàt törni a legkönnyebb, làtom a 70% -nak tökèletesen megy. Legalàbb valamibe jók vagytok, ha màsba màr nem is. :-)
2013. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gondolom te is hasonló firma lehetsz.Gyertek alkalmazlak benneteket .:)
2013. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!