Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után erdemes vagy alkalmas már az összeköltözés?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyetek arrol, ha egy pár több éve együtt van es a fiúnál van lehetőség az osszeköltözésre de nm mondta és nem hozza fel a témát , csak miután a csaj már célzott a dologra hogy nem jutnak egyről a kettőre ...és szeretne már vmit, ilyen téren..és ha ezután hozza fel a pasi akkor azt komolyan is gondolja?

2013. okt. 17. 08:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdés az, hogy anyagilag mennyire álltok a saját lábatokon.


Ha még tanultok, és főleg a szüleitek tartanak el benneteket, akkor szerintem a lánynak még nem illik teljesen a sráchoz költöznie, még ha srác és szülei is szívesen látják. Legyen annyira önérzetes, hogy nem tartatja el magát a barátja családjával (még ha ők ezt nem is éreznék tehernek, pénzt meg el sem fogadnának).


Ha viszont már mindketten kerestek, és így már hosszabb távra is tervezhetitek a közös jövőt, akkor az teljesen elfogadható hogy egyikőtök szüleinél ingyen lakjatok, cserébe csak annyit várjanak el tőletek, hogy közös jövőtök megalapozásához havonta mennyi pénzt tegyetek félre.

2013. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy van e kifogása ezt en most hoztam fel elösször hogy ennyi idő után mi lesz...es ő ezt egyből.mondta csak hát azt vártam hogy magatól mondja .en ezt nm akarom eröltetni véletlenül sem! Meg már mind a ketten dolgozunk , ő már 5éve dolgozik én meg most nyártol.mert most lett vége a sulinak...addig en sem akartam hogy nincs.munkam de most h már van igy sztem semmi akadálya ...szal csak az a baj h ő nm hozta fel...oke h egybol mo sta h koltozzunk oda de akkir is....:( Vhog ybennem van h nme gndolja komolyan
2013. okt. 17. 11:49
 13/13 A kérdező kommentje:
Meg ugye ugy vt anyumek.kimennek es ő idejön és ezt is olyan büszkén meselte mindenkinek...da ha mégsemennek.ki.akk.nem.lesz semmi...szerintetek az jó ötlet hogy ha anyumék nem mennek.ki amire sok az esély ...akkor megvárom hogy hozza fel ő a dolgot magától hogy menjünk oda de ha nem hozza akkor most nem gondolta komolyan...de ha felhozza akkor igen.ez jó ötlet?
2013. okt. 17. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!