Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön nekem össze,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön nekem össze, itt barátság vagy boldog pár kapcsolat vagy levelezés?

Figyelt kérdés
19/F vagyok. 1 lánynak sem tetszem,meg ha rájuk irok nem írnak vissza és messze laknak tőlem.Se barátságot, se járást/pár kapcsolatot nem akarnak/

2013. okt. 18. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hányan utasítottak eddig vissza?
2013. okt. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz én vissza fogok írni! 18/L
2013. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sok lány utasít vissza engem,vagy más képpen reagál itt, vagy ha facebookon is bejelöl és beszélünk ott.
2013. okt. 18. 16:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, csak annyi hogy én 17 éves fiú vagyok...
2013. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem ha értelmesen írsz rá, van mondanivalód, nem olyan nehéz elkezdeni egy párbeszédet. A külsőn és a lakhelyen nyilván nem tudok változtatni, de nem lehetetlen,szóval csak biztatni tudlak!
2013. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24/F. Ez lemaradt :)
2013. okt. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert tudod ki ismerkedik itt.. Végy példát te is, és érvényesülj net nélkül.. sokkal imponálóbb egy lánynak.
2013. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ismerkedj a való életben.Itt én is visszautasítok mindenkit.Nem szeretek neten ismerkedni.

L

2013. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Neten könnyebb ismerkedni, legalább látod, ki szabad, ki nem. Kisebb az esély, hogy befürödj.

Csak jó helyen kell ismerkedni.

Rossz partnereket meg mindenütt ki lehet fogni.


Én pl. neten ismertem meg életem szerelmét.

2013. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert ez az oldal még mindig nem ilyenekre szolgál, mint amit sokan hisznek róla.
2013. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!