Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus üzlettársam megkért, hogy legyek a gyermeke apja. Ti mit éreznétek a kedvesem helyében?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Nekem már van egy fiam, és egy szép kedvesem akiket nagyon szeretek.

Az üzlettársammal 10 éves korom óta ismerjük egymást, és mindig az egyik legjobb barátom volt.

Ő világéletében tudta magáról, hogy leszbikus, és én is tudtam róla, illetve nyíltan vállalta a világ előtt is. Évek óta van egy kapcsolata, ahol most eljutottak addig a pontig, hogy gyereket szeretnének. Megbeszélték, és szeretnék, ha én lennék a donor.


Persze a gyerekkel én is tartanám a kapcsolatot, mert ismerem magam, és tudom mit jelent számomra a fiam. Boldog volnék én is, ha ez így működhetne. Anyagiak a helyzetben nem érdekesek, mert mindketten nagyon jól állunk, és ez amúgy is egy 25 éves bizalmi viszony. A kedvesem így is megszokta, hogy költünk egymásra az üzlettársammal. Az üzlettársamra soha sem volt féltékeny. Ők ketten is viszonylag jóban vannak, néha elmennek együtt vásárolni, de ezt nem tudom pontosan megítélni, mert a kedvesemnek nincsenek abban az értelemben barátai mint nekem. Az én barátaimmal, vagy a barátaim családjával szoktunk csak programokat szervezni, ő nem nagyon barátkozik senkivel, mert otthonülő és kicsit depresszív alkat. Viszont nem tudom ez a gyerek téma mennyire kavarná fel a lelkét. Általában mindent megbeszélünk, és nyugodtan szépen élünk, csak nem akarom, hogy könnyelműen igent mondjon azért mert én szeretném. (féltékeny nem volna, de csüng a szeretettemen) Utána látnia kéne azt, ahogy én heti szinten többször foglalkozom a gyerekkel. Bennem nagyon erős még egy gyerek után a vágy, de a kedvesem már nem szeretne még egy gyermeket.


Szerintetek mennyire tudja megítélni azt, hogy mit fog érezni, ha beleegyezik ?

Illetve ti mit éreznétek a kedvesem helyében?



2013. okt. 19. 16:37
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én tudok egy filmet, ahol hasonló a helyzet, csak fordítva(két meleg férfi életébe avatkozik bele egy nő, aki arra kéri az egyiküket, hogy legyen a donor...). A címe "Hush!", ha gondolod, nézd meg, talán segítene..
2013. okt. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ötös...szívesen fogadnék örökbe, ha lehetne


egy leszbikus

2013. okt. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!