Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ezek után?

Figyelt kérdés

Kb. fél éve történt, de mai napig bennem van a tüske. Párom elkezdett mesélni az első nagy szerelméről, akivel együtt is élt 2 évig, aki egy nagyon szegény családból származott, és ő vett neki rendes ruhákat, mert rongyokban járt, jó életet biztosított neki, mégis a lány megcsalta őt, ráadásul a párom lakásában. Láttam rajta, hogy még ma is fájdalmas neki ez az akkori megaláztatás, csalódás. Azt válaszoltam neki, hogy nem az ő hibája, ettől ő nem rosszabb másnál, mert megcsalták, és vannak ilyen hálátlan ri...cok, akik a pénzre buknak, aztán nem becsülik meg amit kapnak.

A reakció viszont az volt, hogy szinte rám támadott, hogy nem volt r..c, mert még szűz volt, mikor összejöttek, és vegyem tudomásul, hogy nagyon sok pasi szerelmes volt a csajba. Néztem rá bambán, és mondtam, hogy: "de hát most mondtad, hogy a saját ágyadban csalt meg mással". Úgy nézett rám, mintha haragudna. Inkább elmentem. De mai napig bennem van a tüske. Szerintem semmi rosszat nem mondtam, inkább vigasztalni próbáltam, és jogtalannak érzem, hogy felemelte rám a hangját, és szembe szállt velem amiatt a senkiházi miatt. Mondtam neki, ha fáj az igazság, akkor meg ne panaszkodjon nekem, én nem fogok álszenteskedni. Ez a véleményem az ilyen nőkről és pont. Nem tudom mire vélni a dolgot a mai napig, és olykor még mindig haragot érzek. Hiába kedves, bújik, aranyos, mikor eszembe jut a dolog, úgy érzem, hogy ezzel is becsap, hogy nem valódi érzések. Valami "eltört" bennem. Megbeszélni nem akarja, hallani sem akar a dologról. Mit tegyek?


2013. okt. 21. 10:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azzal hogy panaszkodik róla, vállalja hogy le lesz ku.rvázva a kis szent, jogosan. Nehogy már minden tekintetben alja exbarátnő emléke legyen fontosabb a jelenlegi párom érzései helyett. Ha pedig ennyire felkapja rajta a vizet, akkor ott te csak másodhegedűs vagy, mert még mindig azt a nőt szereti mindezek ellenére. Nem tudom hol élnek azok a hozzászólók is, akik szerint érinthetetlen az ex, és nincs joga vélemény nyilvánítani, kezdjük azzal hogy eleve a pasi egy idióta, hogy mesél róla és utána meglepődik azon hogy mások szerint nem szent a kis drága. Egy kapcsolatban igenis van közöm a párom exeihez, pláne akkor ha még emlegeti is őket.
2013. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én egy idegentől is zokon veszem, ha támadást kapok az együttérzésemért cserébe.
2013. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!