Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha a csajom 17 én meg 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a csajom 17 én meg 29 vagyok, nagyon gáz vagy ez normális és belefér még?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 16:43
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
ilyen választ várnék ,ez az haver ,vagány izé sukár lets go ,erre vártam,mindegy részemről a hozászólásokaimat lezártam
2013. okt. 21. 18:51
 22/29 anonim ***** válasza:
Mivel még nincs 18 éves, a szülei rendelkeznek felette, nem egészen az van amit ő akar, mellékesen semmi élettapasztalata nincs, de persze ebben a korban minden lány "érettebbnek" hiszi magát. Arra viszont őszintén kíváncsi vagyok hogy mit szólnak hozzád a szülők.
2013. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
azt mondta az apja Kálmán hogy : -idézem _Vegyed elfele mire vársz ,te meg ugorj el a boltba borért Nyuszikám.Az anyja meg rámkacsintott és azt mondta hogy szép pár vagytok bogárkáim.
2013. okt. 21. 18:57
 24/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem csodálom hogy nem tudtál nőt fogni, csak kislány jutott. A te agyi szinted még nem ért fel a korodhoz, ezt pedig a nők 99%-a leszűri, a maradék 1% meg elvakult naiva, mint a te "csajod". Véletlenül nem a kisebbségiekhez tartoztok? Alkesz apa biztat hogy csináld fel a gyereket, sőt, vedd is el, hát gratulálok. Na mindegy, ha neked ez kell váljon egészségeddé, ilyen népek mindig is voltak és mindig is lesznek.
2013. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
nem jól megvagyunk olyan bulikat csapunk tiszta uccabál ,élünk mint marci hevesen,én meg az asszony igy hivassa magát a drágám rágjam meg az életét.
2013. okt. 21. 21:54
 26/29 anonim ***** válasza:
69%
naná, hogy szereti az idősebb pasikat. a korabelieknek még a szülők parancsolnak, otthon laknak, nincs keresetük, pénzük, lakásuk, autójuk. 27 évesen ezek mindegyike van/lehet, de legalábbis jóval felnőttebb, szabadabb vagy, mint ő. még szép, hogy imponál neki.
2013. nov. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelem a lényeg, Ha őszintén szereted, akkor egy kicsit sem ciki.
2014. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a 12 év elég sok alapjáraton,minden korosztályban,nekem 10 év a maximum.Egy 17 éves lány még le se érettségizett,maximum 1-2 nyelvvizsgája van,legtöbbször munkahelye sincs.Ha a lány mondjuk elvégzett egy szakmát,abban elhelyezkedett,az olyan minimum 22-23 évre datálható.Ha lediplomázott,24-25 év.Ebben az esetben még nem lenne olyan vészes,de így sok.Azért gondolom te nem családot alapítani akarsz,ha ilyen fiatal a barátnőd,mert amúgy egy 17 éves lány erre még alkalmatlan mindenhogy.Ha nektek így jó,viszont további sok boldogságot kívánok!
2015. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

('Ha az én kislányomat csak megkörnyékezné egy ilyen idős ember, az lenne az utolsó mozdulata az fix').). Na most utólag erre a válaszom, hogy remélem feljelentett valaki ez ugyanis életveszélyes fenyegetés kategóriába tartozik. Persze minden szülő félti a gyerekét, de azért....na! Szerintem a kislányod eldönti, vagy már azóta el is döntötte, hogy kivel akar összejönni, és kivel éli le az életét, és ha jól működik a kapcsolat, akkor a kor az csak egy szám.


Kérdező:! Neked is utólag válaszolva az a kérdés, hogy te hogyan érzet, vagy érezted anno na de azt csak te tudhatod, hogy neked mi fér bele.

2019. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!