Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak az egójának fáj szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az egójának fáj szerintetek? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Volt egy 3,5éves kapcsolatom, de a barátom a vége felé már minden más lány felé kacsintgatott. Hazudozott , másoktól megtudtam dolgokat, találkákat szervezett velük, társkeresőre regisztrált...egyszóval flörtölt velük. Megcsalni nem tudom, hogy megcsalt-e, de elég sanszos.(rákérdeztem, de nyilván nem lesz olyan hülye, hogy bevallja)

Szakítottam vele, mert már nem bírtam se lelkileg, se testileg (nem bírtam enni, beleőrültem abba, hogy vajon most épp mit csinál-kivel van-vajon igazat mondott-e vagy sem) Viszont nagyon hiányzik :( Ez normális? Mennyi ideig fog még ez tartani?

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy most miért könyörög, hogy ő így megváltozik-úgy megváltozik, amikor adtam neki millió esélyt, és egyikkel sem élt.?! Az fájhat neki, hogy ÉN dobtam ki? Mert gondolom nem szeretett, ha ilyeneket megtett, csak egy biztos pont voltam. Semmilyen hívására és üzenetérte, könyörgésére ne válaszoljak?!

21L barátom 23


2013. okt. 23. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik haverom is ezt tette a baratnojevel aki dobta. Neki azert fajt, mert megis csak 3 evet szant ra arra a kapcsolatra, de most mar nem szerelmibanatos, van uj baratnoje. Szerintem vagy az egoja miatt igeri vagy ugy erzi pocsekba ment ez a sok ido.
2013. okt. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 C0r3 ***** válasza:
Az anyukámnak is pont ilyen gondja van ;) Csak ő pár tizessel idősebb. Hidd el,hogy nem jó halogatni. Csak elrontja az életed. Minek kéne neki társkeresőn felhasználó ha szeret? Gondolj már bele. Én már itt kidobtam volna.Az én anyukám egésznap ezen gondolkozik, nem képes koncentrálni. Teljesen idegbeteg egy hasonló ügy miatt. Ajánlom neked,hogy gyorsan dobd ki ha nem akarod, hogy tönkretegye a fiatal éveid :)
2013. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!