Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 év után már egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után már egy kapcsolat ellaposodhat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Jah, szüleimet 25 év után már csak szembből lehet észre venni.
2009. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés most nekem is kapóra jön. Nekem 1 hónap mulva lesz 3 éves a kapcsim...De nagyon szeretjük egymást,remélem mindíg így lesz.Am. sztem ha megbíztok egymásban akkor nem lehet gond...
2009. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a felek elhanyagolják a kapcsolatot, csak otthon punnyadnak, nincsen változatosság, akkor már 1-2 év után is ellaposodhat. Itt nincsen választóvonal, hogy csak 3 év után mondható laposnak.
2009. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is nemsokára 3 évesek leszünk, és jobban dúl a szerelem mint pl 1 éve. Közösen kell tenni azért h minden működjön.
2009. nov. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20.37-es, nagyon jó :DDD


szerintem bőven ellaposodhat (bár tényleg tenni kell érte), a szerelem általában csak egy évig tart, utána, szeretet, barátság, megszokás, sok közös emlék...stb.


24L

2009. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szerelem nemcsak egy évig tart.Az egy kémiai folyamat ami éveken át tarthat,ha a felek tesznek érte. A kapcsolat is csak akkor laposodik el ha mindig otthon ültök. Kellenek a romantikus programok illetve jó néha bohóckodni a másikkal. Vagy ha épp nem vagytok együtt,egy aranyos sms is feldobhatja a másik napját. Lényeg,hogy éreztetni kell a másikkal a szeretetet,kellenek a változatosságok,mert ezek nélkül bizony egy éves kapcsolat is ellaposodhat.
2009. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen nállunk ez a gond, hogy nincs változatosság!Ö elmegy reggel dolgozni és majd csak este 6-7 ora felé vagyunk együtt itthon!Ez így megy mindennap!A hétvégék is ugyanolyanok:szombat reggel 12ig még dolgozik,majd utánna megy meccsre(kézilabda),én meg vasárnap megyek meccsre!De ez ellen sajnos nem tudunk tenni!Ám tavasztól már nem fog játszani, meg én sem!Remélem jobb lesz így minden!
2009. nov. 13. 08:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!:)
2009. nov. 13. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!