Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha nem ti vagytok a szakitó fél, vagyis titeket dobnak még ha ti is vagytok a hibásak nem könyörögtök?

Figyelt kérdés

Valamivel több, mint 4 és fél évig voltam a baratommal. Meg talaltam egy tarskeresö oldalon(ami meg hagyján) de egyszer véletlenül az õ facebookja jött elö és láttam, hogy egy lánynak irta, hogy nagyon jol èrezte magát ismételjék meg a találkát. Aztán az exének is irt, hogy valamikor össze futhatnanak. Nagyot csalodtam benne, kidobtam kb.1hete és teljesen beletörödött, konkrétan leszarja a szakítást. Pedig csomo holmim van nâla, de biztos, hogy ezek utan mem fogom en se keresni. Még konkrétan neki âllt feljebb, hogy miért szakitok semmu bocsânat. Ennyire szivtelen lenne, hogy nem is sajnalja?


23L


2013. okt. 25. 10:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én voltam, akit dobtak, de eszembe se jutott visszakönyörögni magam, eleve nem az én hibám volt, hogy vége lett a kapcsolatnak... Lelépett egy "haverommal".
2013. okt. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!