Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány beleegyezett a "friends with benefits" dologba (barátság extrákkal). Mi és hogy legyen az első lépésem?

Figyelt kérdés

Az osztálytársammal nagyon sokat "fogdostuk" egymás lábát, meg napról-napra feljebb mentünk. Az az ötletem támadt, hogy mi lenne, ha felhoznám ezt a témát és csodák csodájára, elfogadta! Ma voltunk kint még egy barátommal és vele, de sajnos ugyanazokat a dolgokat neki is engedte. Épp ilyen minimális fogdosás volt. A legszomorítóbb az volt, hogy mikor váltunk el csak puszit adott, mint általában. Ti mit tennétek? Mit ajánlotok? Kissé tehetetlennek érzem magam...

16/f



2013. okt. 26. 20:57
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Szerintem már ki szeretné próbálni a saját testét ha ügyes vagy elmaród a többi pasastól és a tied, ennyi.(bár ha nimfo a leányzó akkor csúnyán befaragtad de ez úgy se fog elsőre kiderülni)
2013. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mit savanyodsz itt bazki? Markold meg a tökeid, szervezd meg a találkozót és pörkölj alá, de rendesen! És ha találkoztok kapd le, csókold meg, nem puszi, meg pacsi meg ilyenek! Szorítsd magadhoz, nézz a szemébe és kérdezd meg, hogy akkor mentek-e a szobára! Ha ennyire felajánlkozik egy lány, akkor azt meg kell markolni és nem szabad elengedni!
2013. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt akartam mondani kérdező.


eezz mii, hogy, "Tudom :("


mit tudom?? mi hülye vagy te kérdező b******,?? mégis mi a francot kéne csinánod, ééén , één nem is értem, felnem tudom fogni, egy csaj mondja hogy jó szexeljetek, hát nem tudom


én ilyenkor leginkább áthívom, hogy na akkor szexeljünk... nem is értelek komolyan,,,



JA,, és kettő, milyen minden alkalmat megpróbálok megragadni,, na ugyan milyen alaklomról beszélsz kérdező?? hátha majd egyszer csak varázslatos módon beteleportálódtok a kanapéra a nappaliba, gyertya fénnyel meg mindennel szexi fehérneműben?? vagy mi?


vagy megvárod amíg könyörögni kezd hogy fejüdjetek le? már eleve hülyeség árad az írásodból. Egyszerűen akkor elhívod AZT ENNYI. nem túl bonyolúlt, szerintem ez még neked is menne. Elmentek moziba, hogy akkor már csinájatok is valamit, aztán hazamentek, és szexeltek..

2013. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű és a lehordó kommenteket. Holnap kihívom és majd lesz ami lesz. Elmegyünk egyet kajálni vagy valahova és majd ott ráhajtok.
2013. okt. 28. 19:01
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

NEM! Mikor találkoztok, azonnal ráhajtasz! Te leszel a kan, akiért azonnal tocsogni fog a puncija és remegve várja majd a pillanatot, hogy ledöntsd az ágyra és jól megdöngesd! Folyamatosan mélyen, a szemébe nézel, érezteted vele, hogy Te vagy a FÉRFI, nem pedig egy picsogó kisfiú, aki nyáladzó szájjal les ki a fejéből. FÉRFI VAGY BAZKI!


Még valami: GUMI LEGYEN!


Ez nem bántás, sokkal inkább bátorítás. Örülj neki, hogy van ilyen lány és ha szeretnéd vele folytatni ezt a viszonyt, ahhoz férfinek kell lenned, aki irányít, aki megszerzi, amit akar és aki azonnal ráveti magát a vadra, ha látja, hogy az meginog. Hajrá, és majd írd meg mi volt!

2013. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

leginkább, de szóval, lesz ami lesz.. áhh, hát BELEGYEZETT A FRIENDS WITH BENEFITS DOLOGBA... vagy most akkor mégsem vagy mi?


meg szóval ez majd megragadok minden alkalmat, hát nem. Lehet sose jön el az akármilyen alkalom, illetve ez maga az alkalaom, az, hogy a csaj belement ebbe lehetőség neked arra hogy lefeküdjetek. Szóval igazából nem is tudom miről beszélsz.


Meg ráhajtok, hát már belement nem? Akkor meg, szólsz neki hogy akkor ki kéne próbálni, hát nem ilyen megfogalmazásban persze,, de érted....


dee jóó,, esetleg mondjuk hogy félsz, hát, okééé, csak ettől még sajnos, nem fog a sors úgyalakulni, hogy téged pátyolgasson, azt majd a közbejárásod nélkül, szépen pont úgy alakulnak a dolgok hogy neked jó legyen, a csaj meg magától rád mászik. Szóval ha esetleg ez tart vissza, hogy jaj első alkalom, hát ez később is lesz,, ha most nem akkor máskor kell..


vagy pedig soha, de nagyon mást nem tudsz csinálni,, igazából elég lazán belement ahogy nézem, csak úgy felhozod és tádám, bele is ment. Nem vonakodot stb, akkor meg elég sima ügy. Igen, tehát ha nem csinálsz semmit, csak magaddal ****** ki.

2013. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!