Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Nektek is megalázó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek is megalázó (lenne), ha ritkán, de a párotok paskolná, megmarkolná a feneketeket?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 08:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az én férjem egyenesen imádja ha birizgálom a fenekét. Persze ezt csak otthon szoktam, alvás előtt. Nagyritkán szoktam az utcán is megpaskolni de nem zavarja.
2013. okt. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát, hacsak az erős ráverés mellé nem hangzik el a "Sikíts, k..va!!" megjegyzés, akkor nem.
2013. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, én nem szeretem, ha paskolja a fenekem, akkor sem, ha kettesben vagyunk. Megmondtam neki, azóta ritkán csinálja, akkor is előre vigyorog, hogy bocs, verni foglak :)
2013. okt. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy a ferfiak 99%anak nincs ezzel baja, de ha o abba a maradek 1%ba tartozik akkor nem tudsz mit tenni.Nem az a lenyeg , hogy a tobbi ferfinek megalazo-e vagy sem, hanem ,hogy a Te parodnak az. Ezert ha szereted es tiszteled akkor nem paskolgatod.
2013. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Huh,szerencsére a párom nem érzi így.... Nem tud úgy elmenni mellettem itthon, hogy ne paskolnám meg, vagy simogatnám meg, sőt ha ruha nélkül elmegy előttem még meg is puszilom, harapom kicsit.

utcán csak megsimítom, nem tolakodóan feltűnően.


Valami "fenék fétisem" alakult ki, mert annyira izmos, formás van neki


úgyh én nagyon nem ritkán teszem...


Sajnos az esküvői tortánkra nem kaptuk meg ezt a nászpárt, pedig a terv ez volt:


[link]

2013. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!