Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nagyon féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nagyon féltékeny, pedig nincs rá oka! soha nem csaltam meg, nem is csalnám és oda vagyok érte! De még a munkahelyemen is óránként hívogat, ha nem veszem fel, veszekszik velem. Szeretem, de ez már sok! Szakítani nem akarok, mi legyen?

Figyelt kérdés
25 / F
2013. okt. 29. 13:35
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
hát ez így nagyon sz@r..
2013. okt. 29. 14:00
 12/23 anonim ***** válasza:
Az ido mindent begyogyit. Persze eloszor rossz, bezarkozol es depressziozol, de valojaban ez az idoszak kell is, hogy valoban le tudd zarni magadban a dolgot. Kesobb elkezdesz majd valamivel foglalkozni, esetleg sportolsz majd nagy vehemenciaval ... es egyszer csak ott lesz elotted a kovetkezo lany, akit ujra fogsz majd szeretni. Igy mukodik ez. Nem erdemes sokaig huzni ha mar latod, hogy a kapcsolat menthetetlen ... nem elunk olyan sokaig mint az oriasteknosok, rovid az emberelet, hogy igy elcseszd.
2013. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
azt is mindig hozzám vágja,hogy én miért nem vagyok rá kicsit sem féltékeny?? biztos nem is szeretném, mert ha szeretném egy kicsi féltékenység lenne! mintha annak örülne ha az lennék :/ pedig csak megbízom benne!
2013. okt. 29. 14:09
 14/23 anonim ***** válasza:
Ezzel pedig relativizálja a saját selejtségét, u.i. ezen logika mentén ő, aki megkeseríti az életed és fölösleges feszültséget szít a kapcsolatban a valódi szerelmes, te ha bizonyítani akarod a szerelmedet minimum fogadd el tőle ezt az adományt. Én is szívtam ezt már be, most már ennek az első jelére olyan kosár a vége, hogy a fal adja a másikat.
2013. okt. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
értem. nekem bejön ha egy lány féltékeny , de csak bizonyos mértékig! amennyire kell! ez már sok belőle. ha nem szeretném ennyire, már léptem volna, de nem tudok, mert kompenzálja a hülyeségét azzal, hogy egyből átvált kisangyalra
2013. okt. 29. 14:22
 16/23 anonim ***** válasza:

Tudod ez a feltekenyseg olyan hamis dolog. Aki alapbol nem ilyen, hiszen bizik a partereben, az nem is feltetelezi a partnererol ... ebbol kovetkezik, hogy aki feltekeny, az valojaban magabol indul ki es mivel tudja, hogy O maganak vannak csalafinta gondolatai, ezert a masikrol is ezt feltetelezi.


Nem akarlak idegesiteni, de lehet mar tobbszor megcsalt a kedvesed es ezert feltekenykedik. Mindig az kiabal, akinek eg a haza.

2013. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
És te még mindig bekötött szemmel mész a falnak... Ez nem szerelem és nem féltékenység a részéről, hanem territorialitás, birtoklási ösztön. Amikor úgy érzi messzire ment, akkor lazít a gyeplőn, te meg megsajnálod és egyre mélyebbre és mélyebbre fogsz hajolni a brokiért a szádba önként és dalolva.
2013. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
igen ,sajnos mindig csak azt látom magam előtt, mikor aranyos lesz, elfeledteti h milyen volt előtte..habár másnap kezdődik előlről. ha együtt vagyunk soha nincs semmi féltékenykedés buliba se sehol. de ha nem vagyok vele, egyből képzeleg!
2013. okt. 29. 14:35
 19/23 anonim ***** válasza:

Öreg a féltékenység nagyon nem pozitív dolog. Egyet jelent az önzőséggel. Nem téged félt vagy mittudomén , hanem a saját egóját. Dobd minnél hamarabb amit művel az érzelmi zsarolás és manipulálás.

De jó látványosan , most növessz tököt amíg nem késő és nem vágja tönkre az életed !

2013. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
de életemben nem volt még ilyen gyönyörű barátnőm! büszke vagyok rá,hogy az enyém, lehet hogy hülyén hangzik, de olyan szép,hogy nem tudnám ott hagyni
2013. okt. 29. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!