Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból szerelem lehetsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem lehetséges? A többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány (18) akivel jól elvagyunk a baráti társaságban is egyszer el hivtam egy talira az elejèn mind ketten zavarban voltunk de aztàn mind a ketten feloldodtunk. Jol elvoltunk sokat bészélgetünk meg pizzàztunk egyett. Aztán meg egy óráig beszélgetünk még. Utánna elbucsuztunk. Ez most mi lehet bimbozó szerelelem lehet? F(19)
2013. okt. 29. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Beszélgess vele, s jön minden magától :)
2013. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges :)
2013. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze :-) hajrá ;-)
2013. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hetkoznapi baratsagbol siman lehet kapcsolat is ... en inkabb a gyerekkori havercsajszival nem gondolnam, hogy osszejohet.

Legalabb is nekem az a tapasztalatom: sok havercsajszival osszejottem rovidebb-hosszabb kapcsolatokra ... de! ... volt egy gyerekkori lany haverom. Egyutt nottunk fel, egyutt jatszottunk mindig, meg minden. Amikor kamaszodtunk, mindenki jarta a maga utjat es valahogy elkeveredtunk egymastol. Par ev mulva felfedeztem, hogy bitang jo csaj lett belole es megprobaltam. Megbeszeltuk, hogy megprobalunk komolyabban foglalkozni egymassal ... de! ... bevallom nem ment. Imadtam, tenyleg vonzo, jo csaj volt, mindent talcan kinaltunk egymasnak, de az istenert nem tudtunk a barati legkorbol kilepni. Nekunk nem jott ossze. De amugy normal haveri tarsasagbol, soha nem volt ilyen problemam.

2013. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!