Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka annak, ha egy 36 éves férfinak egész életében nem volt még párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Ennyire szerencsétlen lenne az illető? Ismertek esetleg hasonlót?
2013. okt. 30. 15:02
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
A férfinak, akiről beszélek, talán még életében nem volt életében nem volt normális párkapcsolata. Viszont volt egy olyan nő az életében, aki szerelmes volt belé. Viszont a férfi nem viszonozta a nő érzéseit, bár gyakran, amikor találkoztak, majd' felfalta a nőt a tekintetével De csak azt mondta róla, hogy bár nagyon vonzónak találja, de nem szerelmes belé. És nem is lett az soha.
2013. okt. 30. 15:08
 12/27 anonim ***** válasza:
55%

36 éves és nem volt még párkapcsolata, vagy 36 éves és nem volt még nővel?


mert attól hogy nincs párkapcsolata, az egy dolog, nem vágyik társra oké, de ha alkalmi légyottjai vannak, akkor még csak-csak mondhatom, hogy minden oké vele.

2013. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
50%
6-os válaszoló vagyok. félek az elvárásoktól. meg az értékrendemben elölrébb van az anyagi biztonság, mint a párkapcsolat.
2013. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
12-es válaszolónak: hogy volt-e valaha nővel, azt nem tudom. Ennyire azért nem ismerem őt. És szerintem egyébként vágyik egy igazi társra, csak valahogy nem találja. A nők többnyire nem viszonozzák az érzéseit, illetve, mint ahogy írtam, volt egy olyan nő az életében, aki szerelmes volt belé, de az érzés nem volt kölcsönös (bár a vonzalom megvolt a férfi részéről is, de ennél több nem).
2013. okt. 30. 15:12
 15/27 anonim ***** válasza:
46%
Hát ez fura. Valami csodabogár lehet.
2013. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
nekem se volt még 21/f
2013. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
54%
Lehet annyira önbizalom hiányos, hogy nem mer kezdeményezni. Aki meg nála kezdeményez, abba nem mer beleszeretni. Talán megrekedt a tizenévesek szintjén, amikor az ilyen plátói szerelmek azok is maradtak egyik vagy mindkét fél félénksége miatt. Én is ismertem olyan srácot, aki egyszer megégette magát, aztán már nem mert, talán nem is akart kezdeményezni senkinél. Azt tudom, hogy egyszer elpirult miattam, megpróbált közeledni, de úgy, hogy ne annak tűnjön, és picit mégis lelepleződött, ettől meg úgy beijedt, hogy hónapokra visszavonulót fújt, én meg olyan büszke voltam, hogy soha többé nem engedtem közeledni, elég visszautasító lettem, és csak évek múlva hallottam vissza, hogy van egy lány, aki nagyon tetszene neki, de az olyan visszautasító vele szemben, hogy úgyis hiába lenne kezdeményezni nála. Életem legnagyobb szerelme volt, a legnagyobb plátói:) Aztán annyian rágták a fülét, hogy meg kéne már nősülni, fogta magát és elvett egy olyan lányt, akitől nem kellett tartania, hogy megsebzi, és nem is szerette soha igazán. Nemrég láttam őket együtt, olyan volt a lány mellett, mint egy rab. És persze lesütötte a szemét, mintha nem is látna, mint mindig annak idején. De neki nem én voltam a nagy szerelem, hanem az az első, az a tényleg gyönyörű lány, akit nem tudott soha elfelejteni. Tudom, mert 40 éves, de 50-nek néz ki, egész ősz a haja. Ha valakiért oda vannak a nők, és nem él vele, az nem elsősorban félénk, hanem az valószínűleg valaha nagyon szeretett valakit, és nem tudja elfelejteni. Vagy csak simán tényleg nem jön be neki a nyálcsorgató. A legtöbb pasinak nem jönnek be a nyíltan nyomulós nők, max. egy kör erejéig, de többre nem fogják becsülni az ilyet.
2013. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Tudok olyat is, akiről még az anyja is azt hiszi, hogy nem akar nőkkel foglalkozni, pedig csak félénk. Én láttam őt fenn társkeresőn, de persze nem árultam el. Fura, hogy nem vagyok az anyja, de a társkeresős találat nélkül is tudtam, hogy nagyon szeretne, de félénk. Mondjuk őt meg is értem, olyan kis nőies, törékeny testalkatú, depresszív típus, nem épp a nők álma. De ha lenne önbizalma és kisugárzása és egy kis életöröm áradna belőle, biztos őt is sokan akarnák.
2013. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
62%
...Aztán van akinek nagyok lennének az igényei, de tudja magáról, hogy "csóró": se kocsi, se lakás...Ezért meg se közelíti a neki tetsző bombanőket, akiknek meg lenne ilyen egzisztenciális igényük is...A csúnyábbak, átlagosabbak meg nem kellenek neki.
2013. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet. De én is ugyanitt fogok kikötni. 27 vagyok már és még csak csókolózni sem csókolóztam.
2013. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!