Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet az oka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka annak, ha egy 36 éves férfinak egész életében nem volt még párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Ennyire szerencsétlen lenne az illető? Ismertek esetleg hasonlót?
2013. okt. 30. 15:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%
Van ilyen ismerősöm, bár ő csak 33. Igazság szerint ő egy hatalmas gyerek, és fel sem merült benne ez a kérdés, még most is kb 15 évesnek látom a srácot. Az érdekes az, hogy ennek ellenére ő az egyik legkiegyensúlyozottabb ember a társaságomban...
2013. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

én 22(f) éves vagyok, nekem sem volt még, nem vagyok egy csodabogár, a legtöbb szempontból átlagosnak látom magam, egy kicsit jó egy kicsit rossz, a környezetemmel is rendben vagyok, mindig van társaságom akik szintén jól elvannak velem, de ha nem tudom elképzelni valakivel a kapcsolatot akkor nem érdemes.. sokan azt mondták ezelőtt 3-4 éve, hogy majd elnövöm, lejjebb adom az igényeim, akkor azt mondtam mosolyogva, hogy nem hiszem, és magamat ismerve, ha nem találok olyat akibe látok valamit, akkor 36 vagy akár idősebb koromig is elleszek ugyanígy, mert nem hiányzik az... pontosan nem tudom minek kéne hiányoznia...


ennyiben lehet tényleg csodabogár vagyok, hogy nem érzem a fizikai kényszert, hogy minden áron szaporodjak... ha gy lenne valószínűleg más szempontokat néznék

2013. okt. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
*persze ahány ember annyi ok, de az lenne a mondanivalóm lényege, hogy nem feltétlen kell egyből valami furcsa előítéletet támasztani ilyen esetben
2013. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

én ismerek ilyen 30 felettit és közben meg sikeres és nagyon jól néz ki.

és még az anyjával él.

és még nem volt normális párkapcsolata, csak amolyan jött-mentek.


én úgy ismertem meg, hogy a nőkről eleve elítélően gondolkodik (r*banc az összes, meg hasonlók) akivel meg is nyílnak az érzelmei, nem tart sokáig, mert átcsapnak ebbe a lenéző érzésekbe. onnanstól meg nem tiszteli, nem szereti a nőt, ki is dobja őket.


nála szerintem ezért alakul így mindig minden. de jelzem én ezt az egy oldalát ismerem csak. a teljes embert nem. meg még annyit, mindig a nőhöz akar felmenni, mert a szülőkhöz nem akarja felvinni az illetőt, szóval a kapcsolat kezdete neki azt jelenti, feljár a csajhoz ...ni.

2013. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet.

Az is lehet,hogy nem vágyik rá.

Ha meg vágyik,akkor lehet csak a jobbat akarja megkapni,és az átlagossal nem elégszik meg.

Szerintem rengetegen vannak,akik ugyanígy lennének,de ők beérik a kevésbé jóval is.


Én is úgy vagyok vele,ha a jót nem kaphatom meg,akkor a rossz nem kell.


A minőség híve vagyok a mennyiséggel szemben.

Ha nincs pénzem és spórolnom kell,akkor nem veszem meg a tesco gazdaságos csokit,pl hanem nem eszem csokit egyáltalán:)

2014. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

én is ismerek pont 36, ő is az anyjával él, de valahogy 1-2 beszélgetés után látszik is hogy nem teljesen "tiszta" kicsit defektes a srác.(pedig külsőre teljes normális férfi)

kiakadt azon, hogy véletlen megvágta az ujját, 1 órát hezitált azon elég e rá egy sebtapasz..meg sorolhatnám.

első randin jelezte, 8-ra haza kell mennie..

2.randin hívta az anyja

és nem, nem kamu.


az anyja magának nevelte, ki tudja, lehet molesztálta is..

2014. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Azért nem csak ilyen durva dolgok miatt járhat valaki így.


Vannak,akik egyszerűen nem alkalmasak társas kapcsolatra.

Attól még nem defektesek.Csak nem nekik való.


Vagy szociális fóbia,és egyéb dolgok...

2014. nov. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!