Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én most azt kérdezem hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én most azt kérdezem hogy mit gondoltok az ilyen lányokról? Elítélitek hogy ilyen nagynak érzi már magát, vagy esetleg bíztok benne hogy egy ilyen korú lány is lehet érett egy ilyen kapcsolatra? Találkoztatok már ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Nem általánosítok. Sokszor szoktam látni hogy 13-14-15 éves lányok kérdeznek, hogy gáz-e, baj-e ha a barátjuk 20-25 éves. Persze vannak kivételek.

2013. okt. 30. 16:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Vannak kivételek, nekem az összes barátom ide tartozik kb. De szörnyû amit látok az utcákon...Egyik nap mentem az àlt. iskola felé és egy kb. 13 éves kislány vastagon kihúzott szemekkel, cigivel a kezében, és a jóval idôsebb barátjával kézenfogva megy...Ô voltaz egyetlen làny a társasàgban, és körülöttem nagy faszik...
2013. okt. 30. 21:42
 12/17 anonim ***** válasza:
Na igen, az én barátnőim is egytől egyig normálisak.:) 13 évesen cigiznek? brr. Képzelem az ilyenből mi lesz... Am engem igazából frusztrál ha sokkal idősebbek társaságában vagyok. És a smink...anyám úgy lecseszett (bocs a szóért, de ez az igazság) mikor egyszer kifestettem a szempillámat, hogy a mai napig nem kenek magamra semmit. Még a körmömet se festhetem ki! :S Más meg nyomja az alapozót és szemceruzát ezerrel...
2013. okt. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én most nagyon ôszinte leszek veled...12 éves korom óta sminkelem magam, és festem a körmöm. De 12-13 évesen nem is tudtam bepasizni, nem hogy akartam...12 évesen alul mindig kihúztam a szemem, meg spirállal is rá kentem. 13 évesen megtanultam felül kihúzni, de mindig ugyeltem arra hogy ne csináljak bohócot magamból, illetve alkalmakkor alapozót használtam. És így tovább...de sose volt mûkörmöm az elsô baràtom (igazi) 14-15 évesen volt azthiszem, és ô 16-17 lehetett.
2013. okt. 31. 15:07
 14/17 anonim ***** válasza:
Oké. bevallom, nekem az már kicsit sok lenne, de a egyes mai csajokhoz képest az még semmi. Igaz, ha a suliban buli van, akkor kicsit én is kifestem magam, mondjuk szempillaspirál, púder meg kis szájfény, de nem viszem túlzásba. Téged nem itéllek el ezért, mert szerintem egy tök normális gondolkozású, és kinézetű csaj lehetsz. Am hány éves vagy kedves kérdező?
2013. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
19 vagyok. :)
2013. okt. 31. 19:37
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nem tegnap voltál 15.:D Ne értsd félre.:) Engem gondolom tudsz, de ha nem akkor 13/L.:D
2013. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 tréka válasza:

En szemely szerint el. Mert szerintem az egyaltalan nem normalis ha egy lany 14 eves mondjuk es egy 20-25 evessel jar/kavar. Nekem az egyik baratnom 14 eves volt es egy fiuval lefekudt aki 21 eves volt akkor. Raadasul a lany nem viccelek 10 eves kora ota cigizik (ez nalam kiverte a biztositekot) raadasul ez a lany ivott is abban a korban es hat ugy viselkedett mint egy 17 eves

Allandoan villantos atleta meg szjatartas meg minden megvan de lenezi azokat akik pedig mondjuk seggkinyomos ( bocs a kifejezesert) kepeket csi alnak magukrol.de amugy egyetertek az elottem levo valaszoloval.:) 14/L

2013. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!