Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal.

Előtte mindig külsőre tetszettek meg a fiúk, ő viszont a belső tulajdonságaival fogott meg; mondhatni olyan, mint én. Eleinte nem tudtam eldönteni, mit akarok, de vele maradtam. A kapcsolattal egyidőben eléggé komoly lelki gondjaim voltak, és egyre jobban a barátomba menekültem. Sok problémánk volt a kapcsolatban, mikoris egy idő után elkezdett megbántani...én pedig felfigyeltem egy másik fiúra, aki nagyon nézett, és régebben nagy valószínűséggel tetszettem neki. Próbáltam kiverni a fiút a fejemből, nyáron ment is(egy iskolába járok mindkettejükkel), és egyre jobb lett a viszonyom a barátommal. Idén már eljutottam oda, hogy a barátommal mondhatni az eddigi legjobb a kapcsolatunk, nagyon odafigyel rám, és mostmár egyáltalán nem olyan, mint régen; fontos neki, hogy mit akarok, hajlandó változtatni, szóval most nőtt fel a kapcsolathoz. Viszont az a fiú 2 hete nagyon néz engem, és ez nagyon felkavart. Kiderült, hogy régen azt hitte utálom, és megtudta, hogy ez nem így van(azt nem tudja, hogy mit érzek), és tényleg nagyon néz, mosolyog rám. Normális esetben kikellene lépnem a kapcsolatból, mert valami hiányzik, ha más tetszik...DE!

A barátomnál jobbat aligha kívánhatnék. Lelkileg eléggé labilis vagyok, más, mint a korombeliek(nem iszom, nem cigizem, nem felelsz vagy merszezek, nem játszom vetkőzős pókert, nem járok bulizni), és a barátom ugyan ilyen, sőt, BÁRMI van, mindent elmondhatok neki, és nem csak a párom, hanem mindenem. Én megakarom menteni ezt a kapcsolatot. Hogyan verjem ki a másik fiút a fejemből? Tényleg nem akarok szakítani, hiszen most javul a kapcsolatunk....és ilyen értékes embert ritkán találni, mint a barátom, egyszerűen szeretem.

Ráadásul a másik fiúval nem járnék jól, TUDOM.

Hogyan felejthetném el?


2013. okt. 30. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs kedved 5 rongyért lepippantani?
2013. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Önreflexió!!!


Nagyon énközpontú vagy! Másnak is vannak problémái, nem csak neked!


Ezen majdnem dobtam egy hátast: "fontos neki, hogy mit akarok, hajlandó változtatni, szóval most nőtt fel a kapcsolathoz"

2013. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem túlzod el egy kicsit egy nézés jelentőségét?
2013. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg nagyon énközpontú vagyok. Azt, hogy sok gondom van azért írtam, mert magamhoz képest tényleg az van, a pszichológusom kórházba akart küldeni, szóval itt nem magamat akartam "sajnáltatni", hanem arra akartam célozni, hogy nagy befolyással van a kapcsolataimra.:)
2013. okt. 30. 18:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen problémáid vannak
2013. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3. válaszoló, de, igen eltúlzom. Hiába próbálok nem erre gondolni, én is sokszor érzem, hogy eltúlzom.

Régen el is túloztam úgy érzem, mostanába viszont volt, hogy nézett órán, de nem "csak" nézett, hanem mikor észrevettem akkor is direkt nézett a szemembe, meg direkt rámmosolyog amikor haza megy, már messziről vigyorgott. De az lenne a legjobb, ha eltúloznám.:)

2013. okt. 30. 18:49
 7/9 A kérdező kommentje:

Ez eléggé összetett probléma.

Úgy kezdődött, hogy féltem kimenni az utcára, utána pedig hazajönni az iskolából. Mindig haza kellett kísérnie valakinek, vagy lejönni elém. Féltem buszozni, vonatozni, vagy akár az iskola büféjébe lemenni egyedül. Szerencsére egy csomót leküzdöttem.

Idén év elején indult, hogy már azt hittük magántanuló leszek, olyan szinten féltem, de nem tudtam, mitől. Pszichiáterhez egyszer mentem, ő egyből felírt nekem gyógyszert, de nem szedtem, hogy leküzdjem(a félelem elis múlt). Idegen társaságban visszajön a félénk énem, meg buszozni nem merek egyedül, de már fejlődöm.:) Ezek a problémák.

2013. okt. 30. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Keressél még 1 és mehet a négyzet.
2013. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
dobd a pasid, jöjj össze a másikkal. tanulj a saját hibáidból
2013. okt. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!