Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi "háromszög". Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi "háromszög". Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik. Megmutattam őt az egyik barátnőmnek, neki is megtetszett. Mindketten beszélgetni kezdtünk a sráccal, de a barátnőm megtetszett neki, megvárja edzés után, beszélgetnek, meg ilyenek.


Nekem ezt a barátnőm elmondta, mert nem akarta, hogy titok maradjon, úgy érezte, hogy tudnom kell róla (ami persze jó, hogy nem titkolta) de most olyan rossz kedvem van.

Megkérdeztem tőle, hogy most össze fognak e jönni, vagy mi, azt mondta, hogy nem tudja, mert itt vagyok én is, és nekem is tetszik a srác, és nem akarja, hogy megharagudjak rá emiatt. DE tényleg úgy tűnik, hogy alakul köztük valami, amíg én a sráccal éppen hogy csak beszélgettem facebookon, ők élőbe is találkozgattak (mindhárman egy suliba járunk).


Mit kezdhetnék ezzel a helyzettel? Olyan szar érzés...


2013. okt. 16. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd, had alakuljanak köztük a dolgok. Kívánj nekik sok boldogságot. Ha elkezdődött, ne állj az útjába.

Te majd találsz egy másikat...

2013. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerezzél még 1 valakit és akkor kockázhatok.
2013. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy valódi és igazi barátnő sosem kezdett volna ezzel a pasival, még akkor sem ha a fazonnak ő tetszett.


Úgy hogy a barátnő nem barátnő.

2013. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 3. válaszolóval értek egyet, ez a barátnő nem barátnő.

Én is voltam ugyanilyen helyzetben, csak én kivertem a balhét a csaj felé. A vége az lett, hogy összevesztünk, ő összejött a csávóval és kiderült, hogy a csávó egy oltári nagy vadbarom, csak megfektetni akarta.

A végén még én adtam hálát az égnek, hogy nem engem választott.


Szerintem jobb ha kimaradsz ebből az egészből, ne vessz össze a "barátnőddel", hagyd legyen aminek lennie kell.

Te találsz majd jobbat. :)

2013. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!