Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a legtöbb huszonéves fiú komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A komoly alatt nem azt értem, hogy egyből összeköltözés, családalapítás meg minden. De miért jobb idegen lányokat megfektetni, mint szeretkezni a pároddal, akit ismersz? Miért nem ezt keresik a fiúk? Sztem ez inkább az élet kiélvezése, nem pedig a puszta szex. Nyilván most általánosítok, tudom hogy vannak kivételek, de nagyon ritka. Nekem állandóan csalódnom kell:(

24/L



2013. nov. 2. 22:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor most leírom ide magamat, mert MINDIG én vagyok a kivétel, de csak azért, hogy lásd, ilyen is van:


22 éves vagyok. Nem járok bulizni. Igazából egyszer sem voltam. Sőt, nem is fogok. Nem cigizek, nem iszok. Nem is drogozok. Nem csajozok. Csak és kizárólag komoly szándékkal jönnék össze egy nővel, csak is úgy, hogy "ő lesz a feleségem" és nem pedig azzal a hozzáállással, mint a legtöbb ember: "ááá, úgyse ő lesz a feleségem".

Igaz, én vallásos is vagyok és házasság előtt semmi szex nincs, épp ezért világi nőkkel nem keresek ilyen kapcsolatot, noha nem lenne kizáró ok, nem az én részemről.


Csak azért írtam ezt le, mert nem minden srác tenyészcsődör, még ha a többség az is.


Talán rossz helyen keresgélsz magadnak? Buliba például senki nem komoly szándékkal megy, oda szerintem a legtöbben azért mennek, hogy összeszedjenek valakit, vagy piáljanak. Értelmesebb társaságban keresgélnék a helyedben, kérdező!


22/F

2013. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt is nagyon igaz megint csak, hogy rossz helyen keresgélsz. :) A legtöbb pasi ismerősöm komoly kapcsolat párti, úgy a 80%-uk, de egyik sem az a diskoba járós táncolva ismerkedős féle... szóval nem arról van szó, hogy kevés az ilyen srác, hanem arról hogy nehéz összefutni velük.
2013. nov. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 viktor123456 ***** válasza:
18%

Megmondom miért.

Zzért mert nagyon unlamas és nem pálya. Együtt nézzük otthon a titanicot? Meg az.legyen a program, hogy közősen kitakarítunk? Ebben mi a jó? :-)

2013. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%
én azért nem akarok, mert nincs pénzem rá.
2013. nov. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mért kéne ehhez pénz? Nem egy pénzéhes libát kell felszedni ilyen egyszerű, amúgy is most komoly kapcsolatról volt szó és nem egyéjszakázásról. :P


Mi is mindent közösen vettünk, kaját pl, más felesleges dolgokat meg nem vettünk és kész (és nem étterembe jártunk! :P).

Szóval a nincs pénz az nem jó kifogás. :)

2013. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
"a nincs pénz az nem jó kifogás" az lehet, hogy nem jó kifogás. de valakire ez az értékrend ragadt rá: 1,a pénz 2,még több pénz 3,komoly kapcsolat És ameddig nincs meg az első kettő, addig felejtős a harmadik.
2013. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Valóban ez is igaz, rögtön én is általánosítottam és az általánosítókra gondoltam akik szerint a csajoknak csak a pénz kell. :D

Vannak olyan pasik akik előbb szeretnék megteremteni a biztonságot, hogy lehessen családod alapítani. Csak ilyenkor meg az jut eszembe, hogy csak gyerekcsinálásra kell a csaj már rögtön? Arra nem, hogy legyen egy szerető párja, aki könnyebbé teszi a gondokat? :)


De valóban, van aki ezt látta otthon is. Nekem is van ismerősöm aki a fejébe vette első a suli! utána a munka! pénzszerzés és szigorúan csak utána a csajozás. Ragaszkodott is ehhez. Már megvan mindene pár éve, csak párja nincs, pedig lehetett volna korábban, csak akkor még az első dolgok nem voltak meg.

De azzal érvel, hogy a családban van olyan aki 40 évesen nősült, ők ilyen későn érők.

Hát... ahogy gondolja, ő dolga. :) De azért kevés ilyen srác van.

2013. nov. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én mindig komoly kapcsolatot szerettem volna, alkalmit semmiképp. Lett volna esély alkalmi kalandra nemcsak egy alkalommal és elutasítottam.

Mivel nem vagyok vagány és nem szoktam alkoholizálni (és "berúgtam-csajoztam-rókakomával találkoztam" című történeteket sem mesélni, ezért nincs sikerem a lányoknál.

Jaa, a külső nálam nem számít egyáltalán, volt aki kifejezetten nem nézett ki jól és nem azért nem jöttem össze vele, hanem a belső tulajdonságai miatt...


32F

2013. nov. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!