Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér lánynak mennyire nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér lánynak mennyire nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolatom ért véget, kicsit kijöttem a gyakorlatból:P
2013. nov. 3. 11:26
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy igen, nagyon jól nézett ki..:) Nem csak szerintem, ő 10/10 volt. 83 kg, izmos, a stílusa is pont olyan, mint nekem, külsőre nagyon összeillettünk.
2013. nov. 3. 11:35
 12/42 anonim ***** válasza:

hát eléggé kövér vagy, alacsony is és még melette kövér is, nem lehetsz valami szép.

ilyen alak mellett csak az ilyen lúzer srácokat fogod kifogni han em vagy mellé gazdag.

2013. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Hát azért volt már pár igen jó pasim, pedig régen 120 kg voltam.
2013. nov. 3. 11:35
 14/42 A kérdező kommentje:
"nem lehetsz valami szép": nagyon nagy az önkritikám, próbálok mindig szép lenni. Mások szerint sikerül... Az arcom meg szerintem is szép, azzal nincs gond:P
2013. nov. 3. 11:37
 15/42 anonim ***** válasza:
Te nagyon erős és domináns személyiség vagy. Én félnék tőled.
2013. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Annyira nem is vagyok az.. De próbálok ezen változtatni. De itt gyakorin próbálok minél tényszerűbben, érzelmektől mentesen írni. Csak a tényeket aztán ennyi..:)

Sajnos nehezen mutatom ki az érzelmeimet, ezért is lett vége a kapcsolatomnak. Na meg most eléggé padlón vagyok, lehet az is a baj..:)

2013. nov. 3. 11:39
 17/42 anonim ***** válasza:
aha persze... az önkritika nem elég, tegyél érte hogy szép legyen az alakod, addig ne várj el másoktól túl nagy dolgot
2013. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Írj rám...Kíváncsi vagyok én bejövök-e neked? 26/f
2013. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Igazából én nem tartom szépnek a vékony alakot. Kb 65-70 kg-t tartok szépnek.

Most van elég lelki bajom, még a fogyókúra pluszban most nem.. Persze mozgok heti 3x, figyelek a kajálásra, de nálam ennyi nem elég, 4 éve váltottam életmódot..:)

2013. nov. 3. 11:43
 20/42 A kérdező kommentje:
De amúgy akinek nem tetszek kövéren, annak ne kelljek 60 kilósan se:)
2013. nov. 3. 11:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!