Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér lánynak mennyire nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér lánynak mennyire nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolatom ért véget, kicsit kijöttem a gyakorlatból:P
2013. nov. 3. 11:26
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Ne már, most tényleg ennyire domináns lennék? De nem értem, hogy miért.. Önbizalmam nulla, mondjuk jól tudok manipulálni, elérem, amit akarok..

De nem tudtam, hogy ez ennyire durva.. Hogyan változtassak ezen? Ez nagyon nem nőies...

2013. nov. 3. 11:47
 22/42 anonim ***** válasza:
muti már magadról egy képet ha nem gond, kíváncsi lettem..:)
2013. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Nincs az a pénz, amiért én feltenném magam ide..
2013. nov. 3. 12:01
 24/42 anonim ***** válasza:
Akkor ne legyél bunkó, h azt a csóri gyereket a padon meg felrakod ide:D
2013. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Betegség vagy lustaság miatt vagy kövér? Szeretsz kövér lenni, szépnek találod így magad? Ha igen, akkor szerintem az ki is vetül és hamar találsz másikat. Ha meg nem, akkor ne legyenek nagy igényeid.
2013. nov. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
tipikus öntelt szűz kislány aki Enrique iglesias számokat hallgat, meg róla álmodozik, de a világ más, csak lógatja a tokáját magányában, a tükör előtt szépnek látja magát ,de a valóság mást mutat egy jó pasinak sose fog kelleni egy lusta dagi lány főleg ha még ekkora képe is van hozzá.
2013. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Régen lusta voltam, azért híztam el. Most is kicsit lusta vagyok, de mozgok, stb.

Nyilván szebb lennék kicsit vékonyabban, de rájöttem, hogyha utálom magam, az még rosszabb. Több évig gyűlöltem a testem, mindenemet, hát ne tudd meg mennyire beteg voltam testileg, lelkileg. Így hát maradt az, hogy elfogadom magam, de azért változtatok, ahogy tudok.

Mostanában nem nagyon megy, a szakítás is közrejátszik nagyban.. Meg a suli nagyon stresszes..

De ha kövér maradok akkor sem fogok leugrani egy tetőről, mint ahogyan régen tettem volna. :) Akinek tetszem, annak így is tetszem és szeret.

2013. nov. 3. 12:06
 28/42 anonim ***** válasza:
85%

"tipikus öntelt szűz kislány aki Enrique iglesias számokat hallgat, meg róla álmodozik, de a világ más, csak lógatja a tokáját magányában, a tükör előtt szépnek látja magát ,de a valóság mást mutat egy jó pasinak sose fog kelleni egy lusta dagi lány főleg ha még ekkora képe is van hozzá"

Szakadok :D

2013. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

26-os, te miről beszélsz? 13 éves korom óta pasizgatok, és most vagyok csak szingli, mindig váltogattam őket, miután meguntam egyet.

Nem vagyok öntelt sem. Nem álmodozok.


Szűz? Hát az érdekes lenne..:))

2013. nov. 3. 12:07
 30/42 A kérdező kommentje:

Ne már egy nyomi kövér csajnak képzeljetek el, akinek kibuggyan a hája a derekánál és sorolhatnám.

Igényesen, csinosan öltözködöm, VAN ÖNKRITIKÁM. Meg életem is, ezért nem álmodozok meg ilyesmik:P

2013. nov. 3. 12:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!