Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kövér lánynak mennyire nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér lánynak mennyire nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
2 éves kapcsolatom ért véget, kicsit kijöttem a gyakorlatból:P
2013. nov. 3. 11:26
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Hát, ennyi kilóval én is gyűlölném magam. Szerintem előbb fogyj le, utána már az önelfogadás is sokkal egyszerübb, végre lesz mire büszkének lenned. Aztán már jöhetnek a 10/10es pasik. Így szerintem aligha.
2013. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Nézd, akinek így nem kellek, annak ne kelljek vékonyan se.

nem azért fogok lefogyni, hogy pasit találjak.

2013. nov. 3. 12:10
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak bántani, tényleg nem. de 157 cm és 96 kg vagy... mellesleg 19 évesen... szerintem minden lehetsz, csak csinos nem.
2013. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

tehát lusta vagy emellett nagyképű is.

nagyon vonzó a személyiséged, a testalkatod csak hab a tortán.

2013. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Óóó természetesen :D


Na jó, ez már túlzott személyeskedés, erre nem vagyok kíváncsi anonim emberektől. Ti biztos gyönyörűek vagytok. Páwák, vagy plázakrvák vagytok? Esetleg van szeplőtök? Vagy bármi más hibátok?

Ha igen, akkor szerintem itt be is lehet fejezni:)


Különben rá lehet keresni Queen Latifah-ra, biztos ő sem csinos meg nőies.

2013. nov. 3. 12:13
 36/42 A kérdező kommentje:
A kérdést törlöm a sajátjaim közül, szóval nem fogom olvasni a többi választ:)
2013. nov. 3. 12:13
 37/42 anonim ***** válasza:
Miért fogod fel ezt személyeskedésnek? A többség választ adott a kérdésre "Kövér lánynak mennyire nehéz párt találni?". Én speciel nem, nem vagyok plázak..va. De voltam duci a 162 centimhez voltam 75 kiló, és baromira szarul éreztem magam. Ezért nem értem hogy te mire vagy ennyire büszke, hogy-hogy jól érzed magad? És mégegyszer mondom, nem, nem bántásból mondom. Ma 55 kiló vagyok, sportos és csinos. Ma büszke vagyok magamra, és van is mire.
2013. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Annyira büszke vagy rá, hogy csak úgy cserélgetted a pasijaid, akkor most is találhatnál kapásból.
2013. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Haha,szerintem egy dagadt szar vagy,aki csak b4szásra kellett...
2013. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
56%
Undorító és egyben röhejes a nagyképű vagdalkozásod. Ásd el magad, te disznó!
2013. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!