Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Elso komoly baratom volt, neki is elso komoly kapcsolat. Amikor egyutt voltunk nagyon jo volt minden alkalommal amikor lehetosege volt kimutatta hogy mennyire szeret ezt viszonoztam is nagyon jol esett, azota sem talalkoztam ilyen fiuval, mint o... Azota volt par futo kalandom, beszelgettem, ismerkedtem fiukkal de egyikben sem fogott meg semmi.


En szakitottam vele a tavolsag miatt (1oranyira lakunk egymastol), de benne volt az is hogy keveset voltunk egyutt 2esben, mindig volt ott valaki vagy a szulei vagy a tesoja, az adott korulmenyek miatt kb csak este voltunk igazan kettesben meg ejszaka. Masik ok hogy o inkabb ilyen otthon ulos tipus, en pedig imadok bulizni, baratokkal beulni valahova stb amit O nem ellenzett de nekem megis rosszul esett amikor azt mondta nem zavarja menjek el egyedul de neki faj a feje, vagy epp faradt. Egyik ilyen este alkalmaval majdnem megcsaltam egy haverommal, de o szerencsere esznel volt(eleg sokat ittunk es ugy mentem el hogy osszekaptam a baratommal).


Egy hangos veszekedesunk se volt, ami igencsak meglepo magambol kiindulva.


Ugy valtunk el hogy "maradjunk baratok", azota tobbszor talalkoztunk-kozos ismeros vegett- de latom rajta hogy nem ugy nez ram mint egy baratra (ami ertheto is).


Bocsi hogy kicsit hosszu lett. Koszi minden ertelmes valaszt elore is!



2013. nov. 3. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerinted ő nem úgy néz rád, mint egy barátra. Oké, elfogadom. És te hogy nézel rá? Ezt nem írtad, pedig ez is fontos.


Igazából neked kell érezni. Meg kell beszélnetek. Ha szeretitek egymást, meg lehet próbálni. Egy jó kapcsolatban a felek tudnak kompromisszumokat kötni. Pl. nem nyaggatod, hogy menjen veled ide-oda, cserébe, ha előre megbeszélitek, időnként elkísér, amikor baráti társasággal beültök valahova. Hogy mindkettőtöknek jó legyen, megoldható, hogy nem maradtok túl sokáig. :)



Ilyen kis apróságok.. Ha egyébként jól működött a kapcsolat, és szeretitek egymást, akkor lehet értelme az újrakezdésnek. De kívülállóként nehéz tanácsot adni, nektek kell érezni, és átbeszélni a dolgokat. Ha tudtok változtatni dolgokon, azért, hogy jobb legyen a kapcsolatotok, akkor lehet esélyetek az újrakezdésre, egyébként nem. Hiszen valami nem volt jó, ha szakítottatok.

2013. nov. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hianyzik az erintese az hogy vele legyek minden ilyen kis aprosag beszelgetesek amik vele voltak... Ugy erzem hogy atgondoltam a dolgokat es jobb lenne most ha ujrakezdenenk, par dolgot maskepp csinalnek az biztos. Elni akartam az is bennem volt, de ennyi eleg volt ebbol az ereszd el a hajam korszakbol, sokkal jobban hianyzik egy osszebujos este. Vele!
2013. nov. 3. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:

" En szakitottam vele a tavolsag miatt (1oranyira lakunk egymastol) " - 1 óra távolság ? Mások külön városban vagy faluban laknak, ez az 1 órányi távolság egy városon belül lehet az egyik végétől a másik végéig számolva és egyáltalán nem nagy távolság ( nem lehet mindenki 5 saroknyira tőlünk ).


" keveset voltunk egyutt 2esben, mindig volt ott valaki vagy a szulei vagy a tesoja " - Miért kellett mindig nála legyetek ? Ellehet menni moziba, városban sétálni, kilehet menni a természetbe, stb.


" Egyik ilyen este alkalmaval majdnem megcsaltam egy haverommal, de o szerencsere esznel volt " - Ez az az " érv " , amelyet soha nem hozhatsz fel a saját mentségedre. Ha valamilyen problémád van a barátoddal, akkor azt vagy megtárgyalod vele vagy szakíttok egymással és mentek a saját utatokra, de ilyennel ne állj elő , hogy “ majdnem megcsaltam , mert . . . “ – ennél szánalmasabb állítás nincs.


Mindent egybevetve, részemről nem látok jövőt a ti kapcsolatotokra nézve. Ti ketten merő ellentétei vagytok egymásnak, ráadásul te nem szereted azt, hogy ő visszahúzódó, otthonülős típus , stb. , valamint ragaszkodsz a saját szabadságodhoz és a saját életstílusodhoz, amely a leírtak alapján egyáltalán nem passzol az ex-barátodéval.

2013. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
" Elni akartam az is bennem volt, de ennyi eleg volt ebbol az ereszd el a hajam korszakbol, " - Ha ezt valójában így gondolod, akkor lehet esélyetek. Viszont gondold meg kétszer, hogy biztosan készen-e állsz arra, hogy változtass magadon azért, hogy újraépítsd a párkapcsolatodat.
2013. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!